Laatste adem

Placeholder

Laatste adem
Hij is je perfecte date. Jij bent zijn volgende slachtoffer…
Robert Bryndza

Deel 4 in de Erika Foster-serie

‘Een spectaculaire en bloedstollende thriller die je vanaf het begin niet meer loslaat.’ Thrillzone.com

Voor de fans van Karin Slaughter en M.J. Arlidge

Als het gemartelde lichaam van een jonge vrouw wordt gevonden in een vuilnisbak, haar nietsziende ogen puilend uit hun kassen en haar kleding druipend van het bloed, is detective Erika Foster als eerste ter plaatse. Het enige probleem: dit keer is het niet haar zaak.

Terwijl ze vecht om een plekje in het onderzoeksteam ontdekt Erika een verband tussen deze zaak en een onopgeloste moord van vier maanden eerder. Een jonge vrouw, op eenzelfde soort plek gedumpt, met vergelijkbare wonden: een fatale snee in haar dijbeenslagader. Dan wordt een andere vrouw ontvoerd terwijl ze op haar date wacht. Erika en haar team moeten haar vinden voor ze het volgende slachtoffer wordt.


De pers over Laatste adem

‘Een nieuw hoogstandje met rechercheur Erika Foster in de hoofdrol.’ Vrouw

‘Boordevol spanning, realistische personages, sterke dialogen en een opwindende finale.’ Hebban.nl

‘Wederom een pareltje van de hand van Bryndza. Dit boek staat als een huis.’ ThrillZone.nl
€ 10,99

Deel deze pagina:

Specificaties:

Last Breath
Willeke Lempens
26-05-2020
368
0 x 0 x 0 mm
5
Boekerij
9789022589557

Bestellen

Bestel hieronder de Paperback-uitvoering van het boek of ga naar een andere uitvoering.
€ 10,99

Specificaties:

Last Breath
Willeke Lempens
26-05-2020
368
0 x 0 x 0 mm
5
Boekerij
9789022589557

Bekijk ook de rest van de serie

Doods geheim
Erika Foster 6
Robert Bryndza
Koud bloed
Erika Foster 5
Robert Bryndza
Laatste adem
Erika Foster 4
Robert Bryndza
Donker water
Erika Foster 3
Robert Bryndza
De stalker in de nacht
Erika Foster 2
Robert Bryndza
Het meisje in het ijs
Erika Foster 1
Robert Bryndza

Bekijk ook de rest van de serie

Doods geheim
Erika Foster 6
Robert Bryndza
Koud bloed
Erika Foster 5
Robert Bryndza
Laatste adem
Erika Foster 4
Robert Bryndza
Donker water
Erika Foster 3
Robert Bryndza
De stalker in de nacht
Erika Foster 2
Robert Bryndza
Het meisje in het ijs
Erika Foster 1
Robert Bryndza

Robert Bryndza werd in Groot-Brittannië geboren, en woont tegenwoordig in Slowakije. Hij is acteur en schrijver.

Meer van deze auteur

Meer van deze auteur

Het meisje in het ijs
Robert Bryndza
De stalker in de nacht
Robert Bryndza
Donker water
Robert Bryndza
Laatste adem
Robert Bryndza
Koud bloed
Robert Bryndza
Doods geheim
Robert Bryndza
Zonder gezicht
Robert Bryndza