Robert Bryndza

Robert Bryndza

Robert Bryndza werd in Groot-Brittannië geboren, en woont tegenwoordig in Slowakije. Hij is acteur en schrijver.

Deel deze pagina:

newsletter Facebook Twitter

Laatste uitgave

Robert Bryndza

‘Met ingrediënten als veel actie, boeiende personages, slimme twists en veel verdachten heeft Bryndza met Doods geheim weer een sterke thriller geschreven.’ **** Hebban.nl

Voor de fans van Karin Slaughter en M.J. Arlidge

Op een ijzig koude ochtend vindt een moeder het met bloed doordrenkte lichaam van haar dochter vastgevroren op de weg. Wie zou zo’n gruwelijke moord voor de deur van het slachtoffer uitvoeren?

Detective Erika Foster, net bekomen van haar vorige zaak, is vastbesloten om ook deze zaak te leiden. Tijdens het onderzoek stuit ze op diverse aanvallen op jonge vrouwen in een doorgaans rustige buitenwijk...Lees meer

Robert Bryndza op YouTube

 

 

Andere boeken geschreven door Robert Bryndza

Koud bloed
Erika Foster 5
Robert Bryndza
Zonder gezicht
Kate Marshall 1
Robert Bryndza
Laatste adem
Erika Foster 4
Robert Bryndza
De stalker in de nacht
Erika Foster 2
Robert Bryndza
Het meisje in het ijs
Erika Foster 1
Robert Bryndza
Donker water
Erika Foster 3
Robert Bryndza

Andere boeken geschreven door Robert Bryndza

Koud bloed
Erika Foster 5
Robert Bryndza
Zonder gezicht
Kate Marshall 1
Robert Bryndza
Laatste adem
Erika Foster 4
Robert Bryndza
De stalker in de nacht
Erika Foster 2
Robert Bryndza
Het meisje in het ijs
Erika Foster 1
Robert Bryndza
Donker water
Erika Foster 3
Robert Bryndza