Robert Bryndza

Robert Bryndza

Robert Bryndza werd in Groot-Brittannië geboren, en woont tegenwoordig in Slowakije. Hij is acteur en schrijver.

Deel deze pagina:

newsletter Facebook Twitter

Laatste uitgave

Robert Bryndza

Deel 4 in de Erika Foster-serie

‘Een spectaculaire en bloedstollende thriller die je vanaf het begin niet meer loslaat.’ Thrillzone.com

Voor de fans van Karin Slaughter en M.J. Arlidge

Als het gemartelde lichaam van een jonge vrouw wordt gevonden in een vuilnisbak, haar nietsziende ogen puilend uit hun kassen en haar kleding druipend van het bloed, is detective Erika Foster als eerste ter plaatse. Het enige probleem: dit keer is het niet haar zaak.

Terwijl ze vecht om een plekje in het onderzoeksteam ontdekt Erika een verband tussen deze zaak en een onopgeloste moord van vier maanden eerder. Een jonge vrouw, op...Lees meer

Robert Bryndza op YouTube

 

 

Andere boeken geschreven door Robert Bryndza

Donker water
Erika Foster 3
Robert Bryndza
De stalker in de nacht
Erika Foster 2
Robert Bryndza
Doods geheim
Erika Foster 6
Robert Bryndza
Koud bloed
Erika Foster 5
Robert Bryndza
Het meisje in het ijs
Erika Foster 1
Robert Bryndza

Andere boeken geschreven door Robert Bryndza

Donker water
Erika Foster 3
Robert Bryndza
De stalker in de nacht
Erika Foster 2
Robert Bryndza
Doods geheim
Erika Foster 6
Robert Bryndza
Koud bloed
Erika Foster 5
Robert Bryndza
Het meisje in het ijs
Erika Foster 1
Robert Bryndza