Home Page

Ontdek hoe Harlan Coben je meesleurt van cliffhanger naar cliffhanger
‘Emily uit De duivel draagt Prada krijgt de spin-off die ze verdient’ – Cosmopolitan
Wat als de persoon met wie je van huis ruilt alles van je weet?
Een ijzingwekkend spannende thriller
Een feest voor fans van De duivel draagt prada
Wat als de persoon met wie je van huis ruilt alles van je weet?

Top 10

Top 10

Aanbevolen door de redactie

Donkere nacht
S.K. Vaughn

‘Een ijzersterke survivalthriller voor de fans van The Martian en Gone girl. Door een verschrikkelijk ongeluk strandt astronaute May als enige overlevende in een onbruikbaar ruimteschip. Als ze niet snel gered wordt, gaat ze dood. Maar de enige die haar kan helpen, is haar ex-man…’

Roselinde Bouman, acquirerend redacteurLees meer

Leugens en lattes
Lauren Weisberger

‘Emily is mijn favoriete personage uit De duivel draagt Prada. Nu heeft ze haar eigen boek, en wat voor een. Dit is Weisberger op haar best: vol glitter, glamour en gossip. Een heerlijk boek dat je niet wilt missen. Zoals Miranda zou zeggen: That’s all!’

Roselinde Bouman, acquirerend redacteurLees meer

De ontdekking
Harlan Coben

‘Eindelijk een nieuwe Coben! En wat is hij weer geweldig spannend en is het onderwerp zo dicht bij huis. Wat zou jij doen als je tienerdochter opeens verdween? Vader Simon gaat op onderzoek uit in De ontdekking en wordt met meer geconfronteerd dan dat hij ooit had kunnen denken.’

Hajnalka Bata, acquirerend redacteurLees meer

Pages

Verwacht

Verwacht

Vergeten verleden
J.D. Robb
26 | 03 | 2019
Waanzin
J.D. Robb
27 | 03 | 2019
Kom je spelen?
M.J. Arlidge
02 | 04 | 2019
Koninkrijk van as
Sarah J. Maas
02 | 04 | 2019
Zomer in het Duincafé
Debbie Johnson
02 | 04 | 2019
De vergeten Deverill
Santa Montefiore
02 | 04 | 2019
De nachtegaal
Kristin Hannah
09 | 04 | 2019
Niemand hoort het
Linwood Barclay
09 | 04 | 2019
De bibliothecaresse van Auschwitz
Antonio Iturbe
09 | 04 | 2019
Zolang er sterren aan de hemel staan
Kristin Harmel
09 | 04 | 2019
De jongen die zijn vader naar Auschwitz volgde
Jeremy Dronfield
09 | 04 | 2019
De erfenis
Henriette Power
09 | 04 | 2019
Een week in Parijs
Rachel Hore
09 | 04 | 2019
De verliefde soldaat
Nicholas Rinaldi
09 | 04 | 2019
De achtste man
Chris Ryan
09 | 04 | 2019

Boekerij stories

28 January 2019

Welkom op onze nieuwe website! Met verbeterde functies, nóg meer informatie over (verwachte) titels, een speciale pagina over onze series, tips van de redactie, uitgebreide auteursprofielen en een overzichtelijke top 10 van onze beste titels is onze website nu nóg leuker.

Lees alles over je favoriete boeken en auteurs en houd onze homepage in de gaten voor aantrekkelijke acties en het laatste...Lees meer

Pages

1 hour 32 min
Uitgeverij Boekerij

bol.com Lees Magazine schreef een mooie recensie van 'Dochter van De Medici'.

1 hour 32 min
Boekerij

*Jij Ik Alles* is een echte aanrader.

1 hour 32 min
Boekerij

RT @Boekhopper: Yeah, deze boeken komen in april uit!

4 hours 53 min
Uitgeverij Boekerij

Speciaal voor onze Santa Montefiore fans: maak kans op een 4-daagse vliegreis voor drie personen naar Ierland!

17 hours 18 min
Boekerij

Dat is zoooooo leuk om te horen! Leestip dit, hoor. Koop ‘m maar gauw, dan krijg je er een Boekenweekgeschenk bij!

Achter de schermen