Home Page

Ontdek hoe Harlan Coben je meesleurt van cliffhanger naar cliffhanger
‘Emily uit De duivel draagt Prada krijgt de spin-off die ze verdient’ – Cosmopolitan
Wat als de persoon met wie je van huis ruilt alles van je weet?
Een ijzingwekkend spannende thriller
Een feest voor fans van De duivel draagt prada
Wat als de persoon met wie je van huis ruilt alles van je weet?

Top 10

Top 10

Aanbevolen door de redactie

Donkere nacht
S.K. Vaughn

‘Een ijzersterke survivalthriller voor de fans van The Martian en Gone girl. Door een verschrikkelijk ongeluk strandt astronaute May als enige overlevende in een onbruikbaar ruimteschip. Als ze niet snel gered wordt, gaat ze dood. Maar de enige die haar kan helpen, is haar ex-man…’

Roselinde Bouman, acquirerend redacteurLees meer

De ontdekking
Harlan Coben

‘Eindelijk een nieuwe Coben! En wat is hij weer geweldig spannend en is het onderwerp zo dicht bij huis. Wat zou jij doen als je tienerdochter opeens verdween? Vader Simon gaat op onderzoek uit in De ontdekking en wordt met meer geconfronteerd dan dat hij ooit had kunnen denken.’

Hajnalka Bata, acquirerend redacteurLees meer

De huizenruil
Rebecca Fleet

‘Het is tegenwoordig zo makkelijk: even uit je eigen huis naar dat van een volslagen vreemde, en met alle gemakken van dien. Maar wat als het er sterk op lijkt dat degene met wie hebt geruild alles van je weet? Je lievelingsmuziek, je favoriete bloemen? Echt een ijzingwekkend boek…’

Frederika van Traa, acquirerend redacteurLees meer

Pages

Verwacht

Verwacht

Laat het een scheet?
Dani Rabaiotti
19 | 03 | 2019
After
Anna Todd
19 | 03 | 2019
Waanzin
J.D. Robb
26 | 03 | 2019
Vergeten verleden
J.D. Robb
26 | 03 | 2019
Koninkrijk van as
Sarah J. Maas
02 | 04 | 2019
Zomer in het Duincafé
Debbie Johnson
02 | 04 | 2019
De vergeten Deverill
Santa Montefiore
02 | 04 | 2019
Kom je spelen?
M.J. Arlidge
02 | 04 | 2019
Niemand hoort het
Linwood Barclay
09 | 04 | 2019
De nachtegaal
Kristin Hannah
09 | 04 | 2019
De jongen die zijn vader naar Auschwitz volgde
Jeremy Dronfield
09 | 04 | 2019
De bibliothecaresse van Auschwitz
Antonio Iturbe
09 | 04 | 2019
Zolang er sterren aan de hemel staan
Kristin Harmel
09 | 04 | 2019
De erfenis
Henriette Power
09 | 04 | 2019
Een week in Parijs
Rachel Hore
09 | 04 | 2019

Boekerij stories

28 January 2019

Welkom op onze nieuwe website! Met verbeterde functies, nóg meer informatie over (verwachte) titels, een speciale pagina over onze series, tips van de redactie, uitgebreide auteursprofielen en een overzichtelijke top 10 van onze beste titels is onze website nu nóg leuker.

Lees alles over je favoriete boeken en auteurs en houd onze homepage in de gaten voor aantrekkelijke acties en het laatste...Lees meer

Pages

8 hours 28 min
Uitgeverij Boekerij

Goed nieuws voor Santa Montefiore fans! Binnenkort verschijnt 'De vergeten Deverill'.

8 hours 28 min
Boekerij

RT @Boekerij: Houd je van feelgoodromans?

11 hours 31 min
Boekerij

RT @Bruna_nl: Cosmopolitan Emily Charlton is terug! Ze is imagomanager van Hollywoods grootste sterren.

14 hours 34 min
Boekerij

RT @maaikelenoble: Verschijnt in juni in vertaling bij @Boekerij !!

1 day 11 hours
Boekerij

RT @hebbanfantasysf: Samen met @hebbanfeelgood lazen @Creans @YSE1980 en @JufVanessa1 De eeuwige tijd van @DeborahHar

Achter de schermen