SF & Fantasy

Het allerlaatste ongepubliceerde boek van J.R.R. Tolkien
Deel 2 in De bron-trilogie!
Eindelijk een nieuwe Christopher Paolini
Het allerlaatste ongepubliceerde boek van J.R.R. Tolkien
Deel 2 van De bron-trilogie
"Bereid jullie voor, Drakenrijders. Dingen zijn niet altijd wat ze lijken..."

Nieuw

Nieuw

Donkere nacht
S.K. Vaughn
09 | 04 | 2019
Koninkrijk van as
Sarah J. Maas
02 | 04 | 2019
De magier
Michael Scott
21 | 03 | 2019
De laatste magiër
Lisa Maxwell
13 | 02 | 2019
De eeuwige tijd
Deborah Harkness
29 | 01 | 2019
Rijk van stormen
Sarah J. Maas
17 | 01 | 2019
De oceaan aan het einde van het pad
Neil Gaiman
16 | 01 | 2019
De wereld
A.G. Riddle
16 | 01 | 2019
De kleuren van magie
V.E. Schwab
09 | 01 | 2019
De Hobbit
J.R.R. Tolkien
22 | 12 | 2018
De terugkeer van de koning
J.R.R. Tolkien
20 | 12 | 2018
De donkere kroon
Sarah J. Maas
06 | 12 | 2018
Het boek des Levens
Deborah Harkness
23 | 11 | 2018
Sprookjes en vertellingen
J.R.R. Tolkien
07 | 11 | 2018
De geheimen van de onsterfelijke Nicolas Flamel 1
Michael Scott
18 | 10 | 2018

Aanbevolen door de redactie

Donkere nacht
S.K. Vaughn

‘Een ijzersterke survivalthriller voor de fans van The Martian en Gone girl. Door een verschrikkelijk ongeluk strandt astronaute May als enige overlevende in een onbruikbaar ruimteschip. Als ze niet snel gered wordt, gaat ze dood. Maar de enige die haar kan helpen, is haar ex-man…’

Roselinde Bouman, acquirerend redacteurLees meer

De drietand, de heks en de draak
Christopher Paolini

‘Het wachten is voorbij! Na ruim acht jaar komen we er eindelijk achter waar Eragon en Saphira zich hebben gevestigd na de gebeurtenissen in Erfenis én leren we meer over de onvergetelijke heks Angela. Alle drakenrijders verzamelen!’

Hajnalka Bata, digital publisher & senior acquirerend redacteurLees meer

De kleuren van magie
V.E. Schwab

‘Als een boek door The Guardian én  Waterstones wordt uitgeroepen tot beste fantasieboek van het jaar, weet je dat je moet opletten. Wat is dit een fantastische serie: ontzettend origineel en steengoed. Van Schwab gaan we nog veel horen.’

Roselinde Bouman, acquirerend redacteurLees meer

Verwacht

Verwacht

De kleuren van schaduw
Victoria E. Schwab
12 | 08 | 2019
De duivelsdief
Lisa Maxwell
15 | 08 | 2019
Good Omens (Hoge omens)
Terry Pratchett
12 | 09 | 2019