Doods geheim

Placeholder

Doods geheim
Om de perfecte moord te plegen, heb je de perfecte dekmantel nodig
Robert Bryndza

‘Met ingrediënten als veel actie, boeiende personages, slimme twists en veel verdachten heeft Bryndza met Doods geheim weer een sterke thriller geschreven.’ **** Hebban.nl

Voor de fans van Karin Slaughter en M.J. Arlidge

Om de perfecte moord te plegen, heb je de perfecte dekmantel nodig


Op een ijzig koude ochtend vindt een moeder het met bloed doordrenkte lichaam van haar dochter, vastgevroren op de weg. Rechercheur Erika Foster, net bekomen van haar vorige zaak, is vastbesloten om ook dit onderzoek te leiden. Ze komt erachter dat in deze relatief rustige buitenwijk van Londen recentelijk meerdere jonge mensen zijn aangevallen.

Net als Erika eindelijk een lijn begint te zien in de aanwijzingen, wordt ze herinnerd aan haar eigen traumatische verleden. Ze moet zichzelf dwingen om gefocust te blijven, diep te graven, en de moordenaar te vinden – voordat hij weer toeslaat.




In de pers
‘Een nieuw hoogstandje met rechercheur Erika Foster in de hoofdrol.’  De Telegraaf/Vrouw

Doods geheim is een gelaagde policier met een goed uitgewerkte plot.’ VN Detective & Thrillergids

‘Het is Bryndza wederom voor de volle honderd procent gelukt om een spannend, spectaculair en goed doordacht verhaal te vertellen. Fans zijn al verkocht en nieuwe lezers raken snel verslaafd en worden fan.’ bol.com Lees Magazine

‘Een topthriller die je via onverwachte wendingen meevoert naar een verrassend einde.’ Margriet

‘Intrigerend… De Erika Foster-reeks kan zeker iets toevoegen aan het welgevulde rijk der spannende boeken.’ De Telegraaf

Deel deze pagina:

Specificaties:

Deadly Secrets
03-06-2021
336
215 x 141 x 28 mm
7
Boekerij
9789022587355

Bestellen

Bestel hieronder de Paperback-uitvoering van het boek of ga naar een andere uitvoering.
€ 15,00

Specificaties:

Deadly Secrets
03-06-2021
336
215 x 141 x 28 mm
7
Boekerij
9789022587355

Inkijkexemplaar:

Bekijk ook de rest van de serie

Dodelijke wraak
Erika Foster 8
Robert Bryndza
Fatale waarheid
Erika Foster 7
Robert Bryndza
Koud bloed
Erika Foster 5
Robert Bryndza
Laatste adem
Erika Foster 4
Robert Bryndza
Donker water
Erika Foster 3
Robert Bryndza
De stalker in de nacht
Erika Foster 2
Robert Bryndza
Het meisje in het ijs
Erika Foster 1
Robert Bryndza

Bekijk ook de rest van de serie

Dodelijke wraak
Erika Foster 8
Robert Bryndza
Fatale waarheid
Erika Foster 7
Robert Bryndza
Koud bloed
Erika Foster 5
Robert Bryndza
Laatste adem
Erika Foster 4
Robert Bryndza
Donker water
Erika Foster 3
Robert Bryndza
De stalker in de nacht
Erika Foster 2
Robert Bryndza
Het meisje in het ijs
Erika Foster 1
Robert Bryndza

Robert Bryndza werd in Engeland geboren en woont in Slowakije. Zijn thrillerdebuut Het meisje in het ijs, met Erika Foster in de hoofdrol, werd een wereldwijde bestseller. Daarnaast schreef hij ook de Kate Marshall-serie en de standalone Stille angst. Van Bryndza’s boeken zijn wereldwijd ruim vijf miljoen exemplaren verkocht.

Meer van deze auteur

Meer van deze auteur

Het meisje in het ijs
Robert Bryndza
Donker water
Robert Bryndza
Laatste adem
Robert Bryndza
Koud bloed
Robert Bryndza
De stalker in de nacht
Robert Bryndza
Zonder gezicht
Robert Bryndza
Schaduwland
Robert Bryndza
Vallend duister
Robert Bryndza
Stille angst
Robert Bryndza
Fatale waarheid
Robert Bryndza
Duivelsbocht
Robert Bryndza
Het geheime leven van Coco Pinchard
Robert Bryndza
Dodelijke wraak
Robert Bryndza
Dwaalspoor
Robert Bryndza