M.J. Arlidge introductie bundel (2-in-1)

Placeholder

M.J. Arlidge introductie bundel (2-in-1)
Ontdek nu supergoedkoop de eerste twee thrillers met Helen Grace in de hoofdrol
M.J. Arlidge

Twee nagelbijtend spannende thrillers over de fascinerende Britse inspecteur Helen Grace

Voor de lezers van Karin Slaughter en Jo Nesbø



Iene miene mutte

Het meisje was amper nog in leven toen ze het bos uit kwam lopen. Het verhaal van haar ontvoering was donkerder dan de meest verschrikkelijke nachtmerrie. Maar alles wat ze zei was waar. Elk gruwelijk detail. Een aantal dagen later wordt een tweede in shock verkerend slachtoffer gevonden en ontstaat er een patroon. In tweetallen worden mensen ontvoerd, vastgehouden en uitgehongerd. Vervolgens krijgen ze een duivels dilemma voorgelegd: doden of gedood worden.

Inspecteur Helen Grace en haar team weten dat ze jacht maken op een ingenieuze psychopaat die zijn slachtoffers gebroken en vol schuldgevoel achterlaat.


Piep zei de muis
In een leegstaand huis wordt een vermoorde man gevonden. Niet veel later wordt zijn hart bij zijn vrouw en kinderen -bezorgd. Inspecteur Helen Grace weet dat hij niet het laatste slachtoffer zal zijn. Maar waarom is een gelukkig getrouwde man midden in de nacht zo ver van huis?
De media hebben het over de omgekeerde Jack de Ripper: een seriemoordenaar die aast op vaders met dubbele agenda’s. Helen ziet de woede die uit de moorden spreekt. Wat ze niet voorziet is hoe labiel de dader is – of wat haar tijdens het werk aan deze zaak allemaal nog te wachten staat.


De pers over M.J. Arlidge:

'M.J. Arlidge voert de lezer met vaardige hand en gevoel voor psychologie door de stevige plot naar een ontknoping die tegelijk een inkijkje geeft in het inktzwarte verleden van de intrigerende Helen Grace.' Vrij Nederland

‘De manier waarop Arlidge ogenschijnlijk moeiteloos verhaaltechnische problemen eerst creëert en ze vervolgens even makkelijk weer oplost, verraadt een lenige, creatieve geest.’Het Parool


€ 11,99

Deel deze pagina:

Specificaties:

Eeny Meeny / Pop Goes the Weasel
23-11-2016
1
Boekerij
9789402308716

Bestellen

Bestel hieronder de E-book-uitvoering van het boek of ga naar een andere uitvoering.
€ 11,99

Specificaties:

Eeny Meeny / Pop Goes the Weasel
23-11-2016
1
Boekerij
9789402308716

Bekijk ook de rest van de serie

In de maneschijn
Helen Grace 8
M.J. Arlidge
Klein klein kleutertje
Helen Grace 7
M.J. Arlidge
Wie niet weg is
Helen Grace 6
M.J. Arlidge
Naar bed, naar bed
Helen Grace 5
M.J. Arlidge
Klikspaan
Helen Grace 4
M.J. Arlidge
Pluk een roos
Helen Grace 3
M.J. Arlidge
Piep zei de muis
Helen Grace 2
M.J. Arlidge
Iene miene mutte
Helen Grace 1
M.J. Arlidge
De M.J. Arlidge bundel
Helen Grace
M.J. Arlidge

Bekijk ook de rest van de serie

In de maneschijn
Helen Grace 8
M.J. Arlidge
Klein klein kleutertje
Helen Grace 7
M.J. Arlidge
Wie niet weg is
Helen Grace 6
M.J. Arlidge
Naar bed, naar bed
Helen Grace 5
M.J. Arlidge
Klikspaan
Helen Grace 4
M.J. Arlidge
Pluk een roos
Helen Grace 3
M.J. Arlidge
Piep zei de muis
Helen Grace 2
M.J. Arlidge
Iene miene mutte
Helen Grace 1
M.J. Arlidge
De M.J. Arlidge bundel
Helen Grace
M.J. Arlidge
M.J. Arlidge schrijft al jaren scenario's voor verschillende Britse crimeseries. Iene Miene Mutte was zijn debuut als thrillerauteur en werd lovend onthaald door pers en publiek. Inmiddels heeft hij al zeven boeken geschreven met de intrigerende inspecteur Helen Grace in de hoofdrol.

Meer van deze auteur

Meer van deze auteur

Kom je spelen?
M.J. Arlidge
Iene miene mutte
M.J. Arlidge
Piep zei de muis
M.J. Arlidge
Pluk een roos
M.J. Arlidge
Klikspaan
M.J. Arlidge
De M.J. Arlidge bundel
M.J. Arlidge
Naar bed, naar bed
M.J. Arlidge
Wie niet weg is
M.J. Arlidge
Klein klein kleutertje
M.J. Arlidge
Schuitje varen
M.J. Arlidge
Alles in de wind
M.J. Arlidge
In de maneschijn
M.J. Arlidge

Andere boeken van deze auteur

Pages