M.J. Arlidge

M.J. Arlidge

M.J. Arlidge schrijft al jaren scenario’s voor verschillende Britse crimeseries. Iene miene mutte was zijn debuut als thrillerauteur en werd lovend onthaald door pers en publiek. Inmiddels zijn er al tien boeken met de intrigerende inspecteur Helen Grace in de hoofdrol bij Boekerij in vertaling verschenen.

Deel deze pagina:

newsletter Facebook Twitter

Laatste uitgave

M.J. Arlidge

Voor de lezers van Robert Bryndza en Jo Nesbø

‘De manier waarop Arlidge ogenschijnlijk moeiteloos verhaaltechnische problemen eerst creëert en ze vervolgens even makkelijk weer oplost, verraadt een lenige, creatieve geest.’ Het Parool


Helen Grace, de heldin van de populaire thrillerreeks van M.J. Arlidge, is een geharde rechercheur die zich het liefst alleen door het leven slaat, maar wordt achtervolgd door persoonlijke trauma’s. In deze bundel worden zij en haar team geconfronteerd met nieuwe moordzaken, de een nog gruwelijker dan de ander.


Klein klein kleutertje

Vroeg in de ochtend wordt het lichaam van een vrouw gevonden....Lees meer

M.J. Arlidge op YouTube

 

 

Andere boeken geschreven door M.J. Arlidge

Twee kleine visjes
Helen Grace
M.J. Arlidge
Niemand zeggen
Helen Grace 10
M.J. Arlidge
In de maneschijn
Helen Grace 8
M.J. Arlidge
Kom je spelen?
M.J. Arlidge
Klein klein kleutertje
Helen Grace 7
M.J. Arlidge
Wie niet weg is
Helen Grace 6
M.J. Arlidge
Naar bed, naar bed
Helen Grace 5
M.J. Arlidge
Klikspaan
Helen Grace 4
M.J. Arlidge

Pages

Andere boeken geschreven door M.J. Arlidge

Twee kleine visjes
Helen Grace
M.J. Arlidge
Niemand zeggen
Helen Grace 10
M.J. Arlidge
In de maneschijn
Helen Grace 8
M.J. Arlidge
Kom je spelen?
M.J. Arlidge
Klein klein kleutertje
Helen Grace 7
M.J. Arlidge
Wie niet weg is
Helen Grace 6
M.J. Arlidge
Naar bed, naar bed
Helen Grace 5
M.J. Arlidge
Klikspaan
Helen Grace 4
M.J. Arlidge

Pages