Een bijzonder jaar

Error message

  • Strict warning: Only variables should be passed by reference in eval() (line 4 of /var/www/www.boekerij.nl/sites/all/modules/contrib/ds/modules/ds_format/ds_format.module(66) : eval()'d code).
  • Strict warning: Only variables should be passed by reference in eval() (line 4 of /var/www/www.boekerij.nl/sites/all/modules/contrib/ds/modules/ds_format/ds_format.module(66) : eval()'d code).

Placeholder

Een bijzonder jaar
Lori Nelson Spielman

Een prachtige, ontroerende feelgoodroman voor de lezers van Marian Keyes, Nicholas Sparks en Jojo Moyes

Als haar moeder te jong overlijdt, is Brett Bohlinger kapot van het verlies. En dan krijgt ze ook nog te horen dat ze haar erfenis niet krijgt. Wel heeft haar moeder een brief aan haar dochter achtergelaten, met daarin een lijstje met levensdoelen die Brett als tiener voor zichzelf opstelde. Als zij deze doelen binnen een jaar bereikt, zal Brett alsnog haar erfdeel ontvangen.

Maar Brett is niet meer het meisje dat ze vroeger was. Haar moeder moet toch hebben geweten dat de ambities van een tiener niet passen in het leven van een volwassen vrouw? Als Brett op zoek gaat naar haar lang vervlogen dromen, wordt echter al snel duidelijk dat de mooiste dingen soms gebeuren op de meest onverwachte momenten…

De pers over Een bijzonder jaar:

'Een aanrader?!? Absoluut.' ***** The Readshop-express Eelde

'Een boek dat je op pagina 350 teleurgesteld en tevreden dichtslaat: jammer dat het uit is, fijn dat het zo goed afliep. Lees het op een koude winterdag: de zon gaat meteen weer schijnen. Verrukkelijk puur genietboek.' Leeskost.nl

'Een bijzonder jaar heeft al mijn verwachtingen waar gemaakt en meer, het was een heerlijk boek.' blog.donderdesign.nl

Niet leverbaar
€ 17,50

Deel deze pagina:

Specificaties:

The Life List
Merel Leene
05-11-2015
352
238 x 156 x 36 mm
2
Boekerij
9789022574966

Bestellen

Bestel hieronder de Gebonden-uitvoering van het boek of ga naar een andere uitvoering.
€ 17,50
Niet leverbaar

Specificaties:

The Life List
Merel Leene
05-11-2015
352
238 x 156 x 36 mm
2
Boekerij
9789022574966

Inkijkexemplaar:

Lori Nelson Spielman woont met haar man in Michigan. Haar debuut Een bijzonder jaar was een wereldwijde bestseller en in 2014 het bestverkochte boek van het jaar in Duitsland.

Meer van deze auteur

Meer van deze auteur

Hou me vast
Lori Nelson Spielman