Lori Nelson Spielman

Lori Nelson Spielman

Lori Nelson Spielman woont met haar man in Michigan. Haar debuut Een bijzonder jaar was een wereldwijde bestseller en in 2014 het bestverkochte boek van het jaar in Duitsland.

Deel deze pagina:

newsletter Facebook Twitter

Laatste uitgave

Lori Nelson Spielman

Voor de lezers van Marian Keyes en Nicholas Sparks

 

‘Een schitterend, ontroerend verhaal dat ons eraan herinnert alles uit het leven te halen.’ Cecelia Ahern, auteur van PS Ik hou van je

De bijna tachtigjarige Paulina Fontana, bij iedereen bekend als Poppy, neemt haar achternichtjes Emilia en Lucy mee naar de Amalfi-kust om haar geboorteplaats te bezoeken. Eenmaal in Italië aangekomen zegt Poppy dat ze zeker weet dat ze op de trappen van de kathedraal van Ravello eindelijk de liefde van haar leven zal ontmoeten, en daarmee ‘de vloek van de familie Fontana’ zal doorbreken.

 

Tweehonderd jaar geleden...Lees meer

Andere boeken geschreven door Lori Nelson Spielman

Hou me vast
Lori Nelson Spielman
Een bijzonder jaar
Lori Nelson Spielman
Vergeef me
Lori Nelson Spielman

Andere boeken geschreven door Lori Nelson Spielman

Hou me vast
Lori Nelson Spielman
Een bijzonder jaar
Lori Nelson Spielman
Vergeef me
Lori Nelson Spielman