Lori Nelson Spielman

Lori Nelson Spielman

Lori Nelson Spielman woont met haar man in Michigan. Haar debuut Een bijzonder jaar was een wereldwijde bestseller en in 2014 het bestverkochte boek van het jaar in Duitsland.

Deel deze pagina:

newsletter Facebook Twitter

Laatste uitgave

Lori Nelson Spielman

Heerlijke feelgoodroman voor de lezers van Jojo Moyes, Marian Keyes en Nicholas Sparks

Annies wereld stort in als haar zus Kristen omkomt bij een treinongeluk. Eigenlijk zou zij ook in die trein zitten… Annie voelt zich schuldig en zoekt steun bij haar moeder Erika, die op haar beurt in haar werk vlucht. Annie begrijpt niet wat er is gebeurd met haar liefhebbende moeder die altijd op alles raad wist.

Erika weet niet hoe ze met het verlies van Kristen om moet gaan. Ze durft Annie niet te laten zien dat ook zij zo haar zwaktes heeft en besluit alleen...Lees meer

Andere boeken geschreven door Lori Nelson Spielman

Hou me vast
Lori Nelson Spielman

Andere boeken geschreven door Lori Nelson Spielman

Hou me vast
Lori Nelson Spielman