De jachtpartij

Placeholder

De jachtpartij
Iedereen is uitgenodigd. Iedereen is verdacht.
Lucy Foley

‘Niet weg te leggen.’ A.J. Finn, bestsellerauteur van De vrouw in het raam

Agatha Christie meets Ruth Ware in deze zenuwslopende thriller waarin je niemand kunt vertrouwen, voor de fans van Gillian Flynn en Paula Hawkins

Oudejaarsavond. Een villa in de Schotse wildernis. Negen oude vrienden checken in, maar één van hen zal de nacht niet overleven

Negen vrienden vieren oudejaarsavond in een idyllische villa in de Schotse Hooglanden. Het lijkt de perfecte plek om hun gehaaste Londense leven achter zich te laten en van elkaars gezelschap te genieten. Het ontbreekt de vrienden aan niets: ze hebben een prachtig uitzicht, een knappend haardvuur, een provisiekast vol eten en liters champagne. Maar wat ze ook hebben is geheimen voor elkaar, langgekoesterde jaloezie en bergen opgekropte woede. Terwijl de sneeuw buiten valt, wordt de spanning in de villa ondraaglijk.

Als de lucht op nieuwjaarsdag opklaart is een van de gasten dood. En één van de anderen is de moordenaar.

Maar wie?


De pers overDe jachtpartij

‘Foley heeft oog voor detail en weet de spanning heel slim op te bouwen.’ The Guardian

‘Een spannend, perfect getimed moordmysterie.’ People

‘Foley weet hoe je een mysterie ontvouwt. Een heerlijk spannend verhaal voor een lange winteravond.’ Publishers Weekly

‘De epische, sfeervolle locatie en realis-tische personages maken dit tot een frisse, -moderne versie van de klassieke whodunit.’ Grazia
€ 12,99

Deel deze pagina:

Specificaties:

The Hunting Party
Ans van der Graaff
09-11-2019
317
1
Boekerij
9789402314090

Bestellen

Bestel hieronder de E-book-uitvoering van het boek of ga naar een andere uitvoering.
€ 12,99

Specificaties:

The Hunting Party
Ans van der Graaff
09-11-2019
317
1
Boekerij
9789402314090

Inkijkexemplaar:

Lucy Foley (1986) woont in Londen en is redacteur bij een uitgeverij. Adres onbekend is haar debuut. Momenteel werkt ze aan haar tweede roman.

Meer van deze auteur

Meer van deze auteur

Het boek van gevonden voorwerpen
Lucy Foley