Lucy Foley

Lucy Foley

Lucy Foley (1986) woont in Londen en is redacteur bij een uitgeverij. Adres onbekend is haar debuut. Momenteel werkt ze aan haar tweede roman.

Deel deze pagina:

newsletter Facebook Twitter

Laatste uitgave

Lucy Foley

‘Niet weg te leggen.’ A.J. Finn, bestsellerauteur van De vrouw in het raam

Agatha Christie meets Ruth Ware in deze zenuwslopende thriller waarin je niemand kunt vertrouwen, voor de fans van Gillian Flynn en Paula Hawkins

Oudejaarsavond. Een villa in de Schotse wildernis. Negen oude vrienden checken in, maar één van hen zal de nacht niet overleven

Negen vrienden vieren oudejaarsavond in een idyllische villa in de Schotse Hooglanden. Het lijkt de perfecte plek om hun gehaaste Londense leven achter zich te laten en van elkaars gezelschap te genieten. Het ontbreekt de vrienden aan niets: ze hebben een prachtig uitzicht, een knappend...Lees meer

Lucy Foley op YouTube

Andere boeken geschreven door Lucy Foley

Het boek van gevonden voorwerpen
Lucy Foley

Andere boeken geschreven door Lucy Foley

Het boek van gevonden voorwerpen
Lucy Foley