Lucy Foley

Lucy Foley

Lucy Foley woont in Londen en is naast schrijver ook redacteur bij een uitgeverij. Haar thrillers De jachtpartij, De gastenlijst en Het appartement waren nummer 1-bestsellers en werden bejubeld door recensenten en lezers.

 

Deel deze pagina:

newsletter Facebook Twitter

Laatste uitgave

Lucy Foley

De razend spannende opvolger van
De jachtpartij, voor de fans van Agatha Christie, Ruth Ware en Liane Moriarty.

'
De gastenlijst zette me tot het einde toe op het verkeerde been. Een klassieke whodunit en briljante psychologische thriller in één.' Kate Mosse

Dertien gasten. Eén lijk.

Jules en Will kunnen hun geluk niet op. Eindelijk is het zover: hun bruiloft op een schitterend eiland voor de Ierse kust. Terwijl de laatste voorbereidingen worden getroffen en de gasten langzaam binnendruppelen, breekt buiten een storm los. Niemand kan nog van het eiland af. Oud zeer steekt de kop op, lang vergeten vetes worden uitgevochten...Lees meer

Lucy Foley op YouTube

 

 

Andere boeken geschreven door Lucy Foley

De jachtpartij
Lucy Foley
De gastenlijst
Lucy Foley
Het appartement
Lucy Foley
Het boek van gevonden voorwerpen
Lucy Foley

Andere boeken geschreven door Lucy Foley

De jachtpartij
Lucy Foley
De gastenlijst
Lucy Foley
Het appartement
Lucy Foley
Het boek van gevonden voorwerpen
Lucy Foley