Lucy Foley

Lucy Foley

Lucy Foley woont in Londen en is naast schrijver ook redacteur bij een uitgeverij. Haar debuutthriller De jachtpartij was een #1 bestseller en werd bejubeld door recensenten en lezers. De gastenlijst is haar tweede thriller.

Deel deze pagina:

newsletter Facebook Twitter

Laatste uitgave

Lucy Foley

De razend spannende opvolger van De jachtpartij, voor de fans van Agatha Christie, Ruth Ware en Liane Moriarty.

De gastenlijst zette me tot het einde toe op het verkeerde been. Een klassieke whodunit en briljante psychologische thriller in één.’ Kate Mosse
 

Dertien gasten. Eén lijk.

Jules en Will kunnen hun geluk niet op. Eindelijk is het zover: hun bruiloft op een schitterend eiland voor de Ierse kust.
Terwijl de laatste voorbereidingen worden getroffen en de gasten langzaam binnendruppelen, nadert er een storm. Wanneer die in alle hevigheid losbarst, kan niemand nog van het eiland af. Oud zeer steekt de kop...Lees meer

Lucy Foley op YouTube

 

 

Andere boeken geschreven door Lucy Foley

De gastenlijst
Lucy Foley
Het boek van gevonden voorwerpen
Lucy Foley

Andere boeken geschreven door Lucy Foley

De gastenlijst
Lucy Foley
Het boek van gevonden voorwerpen
Lucy Foley