Voor het te laat is

Placeholder

Voor het te laat is
Drie mannen hielden van haar. Nu is ze dood.
Christi Daugherty

Deel 2 in de Harper McClain-serie

‘Zoooooo goed! Een verrassende thriller met een fantastische hoofdpersoon. Smeek, leen, steel desnoods een exemplaar!’ C.J. Tudor, auteur van De krijtman

Voor de lezers van Tess Gerritsen en Karen Rose

In een welgestelde wijk van Savannah wordt een dode vrouw gevonden. De buurtbewoners zijn geschokt en voor misdaadverslaggever Harper McClain is de zaak nog verontrustender: het slachtoffer was een bekende van haar.

Naomi Scott was 24. Een rechtenstudente die als barmeisje werkte om de eindjes aan elkaar te knopen en die grootse plannen had voor de toekomst. Ze zou de wereld gaan veranderen. In plaats daarvan eindigde haar leven op straat, in het holst van de nacht, door een enkele kogel.

Er zijn geen getuigen, maar wel drie verdachten: Naomi’s vriendje, dat een crimineel verleden heeft waarvan hij zegt afstand te hebben genomen. Haar baas, die twee jaar geleden een ander jong barmeisje stalkte. En de zoon van de officier van justitie, Naomi’s ex. Alle drie de mannen beweren van Naomi te hebben gehouden. Maar Harper weet maar al te goed dat liefde de meest meedogenloze moordenaars maakt.


De pers over Voor het te laat is

‘Voormalig misdaadjournalist Daugherty slaat de spijker op zijn kop.’ Associated Press

‘Een eersteklas thriller: razendsnel, intrigerend en met een vleugje romantiek.’ Kirkus Reviews

‘Harper is zo’n aantrekkelijk personage dat we kunnen wachten op een vervolg.’ Publishers Weekly

€ 11,99

Deel deze pagina:

Specificaties:

A Beautiful Corpse
David Orthel
10-09-2019
1
Boekerij
9789402313635

Bestellen

Bestel hieronder de E-book-uitvoering van het boek of ga naar een andere uitvoering.
€ 11,99

Specificaties:

A Beautiful Corpse
David Orthel
10-09-2019
1
Boekerij
9789402313635

Inkijkexemplaar: