Vijandig gebied

Error message

  • Strict warning: Only variables should be passed by reference in eval() (line 4 of /var/www/www.boekerij.nl/sites/all/modules/contrib/ds/modules/ds_format/ds_format.module(66) : eval()'d code).
  • Strict warning: Only variables should be passed by reference in eval() (line 4 of /var/www/www.boekerij.nl/sites/all/modules/contrib/ds/modules/ds_format/ds_format.module(66) : eval()'d code).

Placeholder

Vijandig gebied
In de oorlog tegen IS krijgt Danny Black met onverwachte vijanden te maken
Chris Ryan

Chris Ryan is dé autoriteit als het om militaire thrillers gaat

Voor fans van Jason Bourne en Mission Impossible

Een boot vol wanhopige en doodsbange vluchtelingen gaat bijna ten onder op de woeste Middellandse Zee als ze genadeloos wordt aangevallen door de sas. Strijders van Islamitische Staat gebruiken deze boten om zichzelf Europa binnen te smokkelen. Alleen door deze strijders op te sporen voordat ze het Verenigd Koninkrijk binnen komen, kan worden voorkomen dat ze terreuraanslagen plegen op Britse bodem.

Een van deze strijders bekent een grotesk plan waardoor Danny Black het gevaarlijkste oorlogsgebied ter wereld moet infiltreren: het hart van Islamitische Staat. Daar moeten Black en zijn team een wrede is commandant arresteren, de enige man die alle details van de aanslag weet…


De pers over Chris Ryan

‘Adembenemend en razend spannend.’ De Telegraaf

‘Niemand brengt actie beter dan Ryan.’ Evening Standard

‘Als je een demonstratie wilt van hoe je door 400 bladzijden raast voor je met je ogen hebt kunnen knipperen, moet je bij Ryan zijn.’ The Independent

‘Bevredigend voor degenen die misdaad keihard bestraft willen zien worden.’ Hebban.nl

€ 15,00

Deel deze pagina:

Specificaties:

Bad Soldier
Ralph van der Aa
15-11-2017
416
231 x 151 x 33 mm
1
Boekerij
9789022582237

Bestellen

Bestel hieronder de Paperback-uitvoering van het boek of ga naar een andere uitvoering.
€ 15,00

Specificaties:

Bad Soldier
Ralph van der Aa
15-11-2017
416
231 x 151 x 33 mm
1
Boekerij
9789022582237

Inkijkexemplaar:

Chris Ryan ging op zijn zestiende het leger in. Zijn medewerking aan talloze andere undercoveroperaties, scherpschuttercommando’s en mysterieuze ‘Special Ops’ bracht hem naar alle uithoeken van de wereld en vormde de basis van zijn vele bestsellers. De BBC maakte samen met hem de realityserie Hunting Chris Ryan en Sky TV baseerde de hitserie Strike Back op een van zijn boeken.

Meer van deze auteur

Meer van deze auteur

Osama
Chris Ryan
Complot
Chris Ryan
De krijgsheren
Chris Ryan
Vuurland
Chris Ryan
De achtste man
Chris Ryan
Schietschijf
Chris Ryan
Terroristenjager
Chris Ryan
Man tegen man
Chris Ryan
Spervuur
Chris Ryan
Dodenlijst
Chris Ryan
Machtsspel
Chris Ryan
Geen genade
Chris Ryan