Verlicht verlangen

Error message

  • Strict warning: Only variables should be passed by reference in eval() (line 4 of /var/www/www.boekerij.nl/sites/all/modules/contrib/ds/modules/ds_format/ds_format.module(66) : eval()'d code).
  • Strict warning: Only variables should be passed by reference in eval() (line 4 of /var/www/www.boekerij.nl/sites/all/modules/contrib/ds/modules/ds_format/ds_format.module(66) : eval()'d code).

Placeholder

Verlicht verlangen
Audrey Carlan

Deel 7 van de Yoga Girl-serie

Voor lezers van Jessica Clare, Jennifer Probst, Maya Banks, E.L. James, Sylvia Day

Luna’s wereld stort in op de dag dat ze een ontruimingsbevel krijgt voor Lotus House Yoga. De yogaschool is voor Luna niet zomaar een bedrijf; sinds ze de school erfde van haar moeder, draait haar hele leven om yoga. Het is het centrum van haar universum, en het is haar missie om met haar lessen harmonie en goedheid te verspreiden. Nu is de knappe maar onmogelijk arrogante projectontwikkelaar Grant Winters haar enige kans op redding. Hij is degene die luxeappartementen wil bouwen waar nu haar yogaschool staat; hem moet ze zien te overtuigen haar zaak te sparen.

Als ze vol strijdlust zijn kantoor binnenstormt, lijkt Grant bereid te zijn naar haar te luisteren. Ze sluiten een deal: hij zal de moeite nemen om de yogaschool te bezoeken en wat lessen te volgen, zodat Luna hem wellicht van het nut ervan kan overtuigen. In ruil daarvoor moet zij een aantal keren zijn date zijn bij chique zakendiners en belangrijke gelegenheden in zijn wereld van het snelle geld. Beiden moeten ver uit hun comfortzone komen, en ze ontdekken dat het hart zich weinig aantrekt van zakelijke deals.


Over de boeken van Audrey Carlan

‘De avonturen van Audreys arm candy zijn verslavender dan een sugar rush! #MustReadMaterial!’ Kwanteinwonderland.com

'Als je op zoek bent naar een boek met spanning, hartstocht en humor dan is Calendar Girl zeker een aanrader.’ Boekhopper.nl

€ 11,99

Deel deze pagina:

Specificaties:

Lotus House 7: Enlightened End
Jeannet Dekker
12-09-2019
1
Boekerij
9789402313369

Bestellen

Bestel hieronder de E-book-uitvoering van het boek of ga naar een andere uitvoering.
€ 11,99

Specificaties:

Lotus House 7: Enlightened End
Jeannet Dekker
12-09-2019
1
Boekerij
9789402313369

Bekijk ook de rest van de serie

Geloven in je gevoel
Yoga girl 6
Audrey Carlan
Vertrouwen of verliezen
Yoga girl 5
Audrey Carlan
Onvoorwaardelijke overgave
Yoga girl 4
Audrey Carlan
Zwichten voor een zoen
Yoga girl 3
Audrey Carlan
Wachten op de ware
Yoga girl 2
Audrey Carlan
Lessen in de liefde
Yoga girl 1
Audrey Carlan

Bekijk ook de rest van de serie

Geloven in je gevoel
Yoga girl 6
Audrey Carlan
Vertrouwen of verliezen
Yoga girl 5
Audrey Carlan
Onvoorwaardelijke overgave
Yoga girl 4
Audrey Carlan
Zwichten voor een zoen
Yoga girl 3
Audrey Carlan
Wachten op de ware
Yoga girl 2
Audrey Carlan
Lessen in de liefde
Yoga girl 1
Audrey Carlan

Audrey Carlan schreef al meerdere succesvolle, hotte series, waaronder de verslavende Calendar Girl-serie en de Yoga Girl-serie. Ze woont in Californië met haar geliefde en hun twee kinderen.

Meer van deze auteur

Meer van deze auteur

Nooit verliefd worden - januari/februari/maart
Audrey Carlan
Alles heeft een prijs - april/mei/juni
Audrey Carlan
Januari
Audrey Carlan
Augustus
Audrey Carlan
Echte schoonheid zit vanbinnen - juli/augustus/september
Audrey Carlan
Nooit verliefd worden & Alles heeft een prijs
Audrey Carlan
Lang en gelukkig - oktober/november/december
Audrey Carlan
Februari
Audrey Carlan
Maart
Audrey Carlan
April
Audrey Carlan
Mei
Audrey Carlan
Juni
Audrey Carlan
Juli
Audrey Carlan
September
Audrey Carlan
Oktober
Audrey Carlan
November
Audrey Carlan
December
Audrey Carlan
Februari met gratis Januari
Audrey Carlan
Echte schoonheid zit vanbinnen & Lang en gelukkig
Audrey Carlan
Alle maanden
Audrey Carlan