Toevluchtsoord

Placeholder

Toevluchtsoord
Ze zegt te zijn ontsnapt van een eiland. Maar niemand heeft ooit van dat eiland gehoord.
Jérôme Loubry

Voor de fans van Karin Slaughter, Lee Child, J.D. Barker en Thomas Olde Heuvelt.
 

‘Loubry is een meester in het bespelen van je zenuwen.  Dit boek is ijskoud, doodeng en heeft een briljante plot. Om in één keer te verslinden.’ Le Parisien

De jonge journalist Sandrine heeft haar grootmoeder nooit gekend. Als ze hoort dat de vrouw is overleden, wil ze graag de plaats bezoeken waar haar grootmoeder vrijwel haar hele leven heeft gewoond: een eiland voor de Franse kust. Sandrine reist af naar het  koude, grijze eiland en maakt kennis met de bewoners. Die zijn  daar, net als haar grootmoeder, in 1946 komen wonen en  er nooit meer weggegaan.

Al snel realiseert Sandrine zich dat de bewoners een gruwelijk  geheim bewaren. Er is destijds iets vreselijks gebeurd, want  de bewoners zijn na al die jaren nog steeds doodsbang. Iets weerhoudt ze ervan het eiland te verlaten, alsof ze gevangenen zijn… Steeds sterker vermoedt Sandrine dat ook zijzelf door iets of iemand in de gaten wordt gehouden. Iemand die misschien ook een rol  heeft gespeeld in de onfortuinlijke dood van haar grootmoeder.

Wanneer inspecteur Damien Bouchard te horen krijgt dat er een  jonge vrouw op het strand is aangetroffen, treft hij haar zwaar  getraumatiseerd en onder het bloed aan. De vrouw, die Sandrine heet, beweert een vreselijke ontdekking te hebben gedaan  op een eiland niet ver van de Franse kust.

Het probleem? Niemand heeft ooit van dat eiland gehoord.

 

 

 

In de pers
‘Loubry is dé nieuwe stem in het Franse thrillergenre.’ LFC Magazine

‘Een mooi, spannend, genuanceerd en krachtig boek dat écht binnenkomt.’ Le Provence

‘Een formidabele pageturner!’ Page des Libraires

‘Een angstaanjagende en compleet verslavende thriller.’ Aujourd’hui

‘Een boek om je volledig in te verliezen.’ Sud Ouest

€ 19,99

Deel deze pagina:

Specificaties:

Les refuges
Saskia Taggenbrock
03-11-2020
336
214 x 141 x 32 mm
1
Boekerij
9789022591840

Bestellen

Bestel hieronder de Paperback-uitvoering van het boek of ga naar een andere uitvoering.
€ 19,99

Specificaties:

Les refuges
Saskia Taggenbrock
03-11-2020
336
214 x 141 x 32 mm
1
Boekerij
9789022591840

Inkijkexemplaar:

Jérôme Loubry debuteerde in 2018 met Le douzième chapitre. Inmiddels heeft hij verscheidene thrillerprijzen op zijn naam staan, waaronder de prestigieuze Prix Cognac, en verschijnt zijn werk in acht landen. Toevluchtsoord geldt als zijn internationale doorbraak. Ook de tv-rechten zijn inmiddels verkocht.