Rose Harbor voor altijd

Error message

  • Strict warning: Only variables should be passed by reference in eval() (line 4 of /var/www/www.boekerij.nl/sites/all/modules/contrib/ds/modules/ds_format/ds_format.module(66) : eval()'d code).
  • Strict warning: Only variables should be passed by reference in eval() (line 4 of /var/www/www.boekerij.nl/sites/all/modules/contrib/ds/modules/ds_format/ds_format.module(66) : eval()'d code).

Placeholder

Rose Harbor voor altijd
Debbie Macomber

Perfect leesvoer voor op vakantie of bij de openhaard, met een mix van drama, romantiek, voor de lezers van Nora Roberts, Rachel Hore en Elin Hilderbrand

Negen maanden geleden verliet Mark Taylor Cedar Cove halsoverkop om een fout uit zijn verleden te herstellen. Hoewel Mark eindelijk zijn liefde aan haar heeft verklaard, weet de eigenaresse van Rose Harbor, Jo Marie Rose, niet zeker of hij ooit nog terugkomt. Ze is echter vastberaden om naar de toekomst te kijken, en begint weer te daten. Ze vindt gezelschap in een huurster die ook een nieuw hoofdstuk in haar leven begint.


Emily Gaffney, een jonge lerares, herstellende van haar tweemaal gebroken hart, verblijft in de bed & breakfast tijdens haar zoektocht naar een eigen huis. Ze heeft de hoop om ooit te trouwen opgegeven en nu droomt ze ervan kinderen te adopteren. Emily heeft een oogje op een bijzonder huis, waar genoeg plek voor hen zou zijn, maar de eigenaar ervan is ontzettend onbeleefd. Toch groeit hun lastige relatie uit tot een vriendschap. En misschien zelfs wel meer dan dat…


De pers over de Rose Harbor-serie

‘Barst van de scherpte, liefde, conflicten en romantiek waar Debbie Macomber om bekendstaat. Rose Harbor voor altijd is pakkend van begin tot eind.’ Book Reporter

‘Een heel lief feelgoodverhaal. Net zo zonnig en kleurrijk als het omslag.’ Chicklit.nl

‘Fans zullen genieten van dit laatste deel van de Rose Harbor-serie.’ LibraryJournal

€ 19,99

Deel deze pagina:

Specificaties:

Sweet Tomorrows
Nellie Keukelaar-van Rijsbergen
18-01-2018
336
215 x 140 x 30 mm
1
Boekerij
9789022581049

Bestellen

Bestel hieronder de Paperback-uitvoering van het boek of ga naar een andere uitvoering.
€ 19,99

Specificaties:

Sweet Tomorrows
Nellie Keukelaar-van Rijsbergen
18-01-2018
336
215 x 140 x 30 mm
1
Boekerij
9789022581049

Inkijkexemplaar:

Bekijk ook de rest van de serie

Een nieuw begin in Rose Harbor
Rose Harbor 4
Debbie Macomber
Rose Harbor in bloei
Rose Harbor 2
Debbie Macomber
De bed & breakfast in Rose Harbor
Rose Harbor 1
Debbie Macomber
Liefdesbrieven in Rose Harbor
Rose Harbor
Debbie Macomber

Bekijk ook de rest van de serie

Een nieuw begin in Rose Harbor
Rose Harbor 4
Debbie Macomber
Rose Harbor in bloei
Rose Harbor 2
Debbie Macomber
De bed & breakfast in Rose Harbor
Rose Harbor 1
Debbie Macomber
Liefdesbrieven in Rose Harbor
Rose Harbor
Debbie Macomber

Debbie Macomber schreef al vele zeer succesvolle vrouwenromans, waarvan er maar liefst 10 direct op nummer 1 van de New York Times-bestsellerlijst kwamen. Vijf van haar boeken zijn verfilmd, en wereldwijd zijn er meer dan 200 miljoen exemplaren verkocht.

Meer van deze auteur

Meer van deze auteur

Rose Harbor in bloei
Debbie Macomber
De bed & breakfast in Rose Harbor
Debbie Macomber
Liefdesbrieven in Rose Harbor
Debbie Macomber
Een nieuw begin in Rose Harbor
Debbie Macomber