Kleine zus

Placeholder

Kleine zus
Isabel Ashdown

Een duistere psychologische thriller, voor de lezers van Alex Marwood en Gillian Flynn

Nadat ze elkaar zestien jaar lang niet hebben gezien, worden de zussen Jessica en Emily weer met elkaar herenigd. Nu ze hun lastige verleden achter zich hebben gelaten, keert de warmte tussen hen gelukkig terug. Algauw trekt Jess zelfs in bij Emily in haar comfortabele eilandhuis, waar ze woont met haar man en dochtertje Daisy. Pijn en oud zeer maken plaats voor harmonie en familieliefde. Eind goed al goed, zo lijkt het.

Maar als Daisy verdwijnt terwijl Jess op haar past, begint het perfecte leven dat Emily zo zorgvuldig heeft opgebouwd uit elkaar te vallen. Had ze haar zusje wel moeten vertrouwen, na alles wat er in het verleden is gebeurd?


De pers over Kleine zus

‘Het is non-stop actie in dit verslavende boek.’ The Sun

‘Een strakke thriller. Een van de beste boeken van afgelopen zomer.’ Prima

‘Prachtig geschreven. Dit boek herbergt een duister mysterie.’ Tammy Cohen, auteur van De nieuwe collega

‘Dit boek deed me duizend angsten uitstaan.’ Red Magazine

‘Ik kon dit boek niet wegleggen; het hield me wakker tot twee uur ’s nachts! Briljant.’  Liz Fenwick, auteur van Het huis op de kliffen
€ 11,99

Deel deze pagina:

Specificaties:

Little Sister
Sabine Mutsaers
20-02-2018
368
1
Boekerij
9789402310207

Bestellen

Bestel hieronder de E-book-uitvoering van het boek of ga naar een andere uitvoering.
€ 11,99

Specificaties:

Little Sister
Sabine Mutsaers
20-02-2018
368
1
Boekerij
9789402310207

Inkijkexemplaar:

Isabel Ashdown is geboren in Londen en groeide op aan de zuidkust van Engeland. Met haar debuut won ze de Mail on Sunday-schrijfwedstrijd. Het werd meerdere malen bekroond als het beste boek van het jaar. Kleine zus betekende haar internationale doorbraak. Nu is Ashdown fulltime schrijfster en werkt ze op een lokale basisschool als vrijwilligster. Ze woont in Sussex met haar man en twee kinderen.

Meer van deze auteur

Meer van deze auteur

Kleine leugens
Isabel Ashdown