Horen, zien, zwijgen

Placeholder

Horen, zien, zwijgen
J.D. Barker

IJzingwekkend boek van een groot nieuw thrillertalent, voor de fans van Robert Bryndza en M.J. Arlidge

De film- en televisierechten zijn verkocht aan de makers van Cold Case, Wall Street en The Office

Al ruim vijf jaar terroriseert een moordenaar de inwoners van Chicago. Zijn modus operandi is altijd dezelfde: hij straft zondaars door hun kinderen te ontvoeren. De volgende dag ontvangen de ouders een pakketje met daarin een oor. De dag daarna volgen de ogen. Ten slotte de tong.

Wanneer op het lichaam van een verkeersslachtoffer een -pakketje met een afgesneden oor word gevonden, weet -detective Sam Porter twee dingen: 1) Dit is de moordenaar die hij zoekt, 2) hij heeft 72 uur om het laatste slachtoffer te vinden, de vijftienjarige Emory, voor zij aan uitdroging overlijdt. Op het lichaam van de moordenaar wordt ook een dagboek aangetroffen dat Emorys locatie prijsgeeft. Maar iets blijft aan Porter knagen. Was de aanrijding wel een ongeluk? En is de overleden man inderdaad de seriemoordenaar, of loopt de echte killer nog vrij rond?


De pers overHoren, zien, zwijgen

‘Een getalenteerde auteur met een heerlijk duivelse fantasie.’ Jeffery Deaver

‘Briljant. Gecompliceerd. Psychopathisch. Deze schurk geeft je hartkloppingen.’ Marc Webb, regisseur van The Office

‘Een sterk aanbevolen, overrompelende pageturner die zowel schokkend als vermakelijk is. ’ NY Journal of Books

‘De beste seriemoordenaar sinds Hannibal Lecter. ’ Taylor Elmore, producent van Cold Case

‘Duistere, meesterlijke spanning. Lee Child heeft zijn gelijke ontmoet. ’ Tosca Lee, auteur van Bloedverwant

€ 7,99

Deel deze pagina:

Specificaties:

The Fourth Monkey
Jan Pott
07-01-2019
352
1
Boekerij
9789402311846

Bestellen

Bestel hieronder de E-book-uitvoering van het boek of ga naar een andere uitvoering.
€ 7,99

Specificaties:

The Fourth Monkey
Jan Pott
07-01-2019
352
1
Boekerij
9789402311846

Inkijkexemplaar:

Bekijk ook de rest van de serie

Vergeef me
Sam Porter 3
J.D. Barker
Het vijfde meisje
Sam Porter 2
J.D. Barker

Bekijk ook de rest van de serie

Vergeef me
Sam Porter 3
J.D. Barker
Het vijfde meisje
Sam Porter 2
J.D. Barker

J.D. Barker begon zijn carrière als journalist en ghostwriter. Zijn internationale doorbraak kwam met Horen, zien, zwijgen, het eerste deel in de bestsellertrilogie over rechercheur Sam Porter. Barkers werk wordt in de pers regelmatig vergeleken met dat van Stephen King en Dean Koontz. Barker woont in Amerika met zijn gezin.

Meer van deze auteur

Meer van deze auteur

Het vijfde meisje
J.D. Barker
Vergeef me
J.D. Barker
De kustmoorden
J.D. Barker
De beller op lijn vier
J.D. Barker
Oorverdovend
J.D. Barker