De nieuwe collega

Placeholder

De nieuwe collega
Nieuwe baas. Nieuwe regels. Wie kun je nog vertrouwen?
Tammy Cohen

Psychologische thriller van wereldformaat, voor liefhebbers van Rosamund Luptons Zusje, Ruth Wares In een donker, donker bos en Gillian Flynns Gone Girl

Je collega’s zie je elke dag op kantoor, maar hoe goed ken je ze eigenlijk? Amira, Sarah, Paula, Ewan en Charlie zijn al jaren collega’s. Iedereen weet van elkaar hoe ze hun koffie drinken, hoe het er thuis in de slaapkamer aan toegaat en wie nachten niet slaapt door zieke kinderen.

Door de komst van hun nieuwe baas wordt hun routine flink opgeschud. Opeens hangt er een totaal andere sfeer op de zaak en is niemand meer te vertrouwen. Wie heeft stiekem een grondige hekel aan iedereen? Wie saboteert de boel? Wie heeft een wel heel donker verleden? En wie is er in staat tot moord?


De pers over de boeken van Tammy Cohen:

‘Het is van essentieel belang om deze thriller in handen te krijgen.’ Closer

‘Verfrissende en slimme psychologische thriller vol foute personages die je met liefde gaat haten.’ Clare Mackintosh, auteur van Mea culpa

‘Je vliegt door de bladzijden, die bulken van de sterke personages en geloofwaardige relaties. Niet weg te leggen!’ Candis

‘Ronduit angstaanjagend.’ Ruth Ware

‘Verplicht leesvoer. De spanning blijft maar groeien naarmate het verhaal zich van drama tot ijzingwekkende thriller ontpopt.’ Essentials
Niet leverbaar
€ 17,99

Deel deze pagina:

Specificaties:

When She Was Bad
Els Franci-Ekeler
18-03-2017
352
216 x 141 x 32 mm
1
Boekerij
9789022579886

Bestellen

Bestel hieronder de Paperback-uitvoering van het boek of ga naar een andere uitvoering.
€ 17,99
Niet leverbaar

Specificaties:

When She Was Bad
Els Franci-Ekeler
18-03-2017
352
216 x 141 x 32 mm
1
Boekerij
9789022579886

Inkijkexemplaar:

Tammy Cohen is freelance journalist. Ze is pas op latere leeftijd fictie gaan schrijven en heeft inmiddels vijf thrillers op haar naam staan. Ze is writer-in-residence aan Kingston University en woont met haar partner en drie kinderen in Noord-Londen.

Meer van deze auteur

Meer van deze auteur

De nieuwe collega
Tammy Cohen
De afdeling
Tammy Cohen