De hand van de gravin

Placeholder

De hand van de gravin
Julia Quinn

Binnenkort te zien als Netflix-serie met Julie Andrews - voor de fans van Jane Austen en Lucinda Riley

Acht boeken – acht broers en zussen – acht hartstochtelijke liefdes

Voor wie heeft genoten van Downton Abbey en Belgravia

Eloise Bridgerton is achtentwintig en nog altijd ongehuwd. In de negentiende-eeuwse high society maakt haar dat al bijna een oude vrijster. Uit medelijden vraagt weduwnaar Sir Phillip de ‘onhuwbare’ vrouw ten huwelijk. Maar als hij Eloise eenmaal ontmoet en erachter komt hoe slim en aantrekkelijk ze is, vreest Phillip dat hij meer reden heeft om naar haar te verlangen dan zij naar hem.


In de pers


‘Een vlot boek over het leven in de negentiende-eeuwse Engelse upper class, vol romantiek en sterke vrouwen.’ **** Hebban.nl

‘Quinn heeft je volledig in haar ban. Ze schrijft vlot, humoristisch en met aandacht voor detail. Dit is een heerlijke roman om bij weg te dromen.’ **** Chicklit.nl

‘Een fijne guilty pleasure die je niet weg kunt leggen. You want this!’ Favoritez

€ 9,99

Deel deze pagina:

Specificaties:

To Sir Philip, With Love
Karin Breuker
28-01-2021
1
Boekerij
9789402315493

Bestellen

Bestel hieronder de E-book-uitvoering van het boek of ga naar een andere uitvoering.
€ 9,99

Specificaties:

To Sir Philip, With Love
Karin Breuker
28-01-2021
1
Boekerij
9789402315493

Bekijk ook de rest van de serie

Een royale vergissing
Familie Bridgerton 6
Julia Quinn
Een nobel streven
Familie Bridgerton 4
Julia Quinn
Een vorstelijk aanbod
Familie Bridgerton 3
Julia Quinn
De verliefde graaf
Familie Bridgerton 2
Julia Quinn
De ongetrouwde hertog
Familie Bridgerton 1
Julia Quinn

Bekijk ook de rest van de serie

Een royale vergissing
Familie Bridgerton 6
Julia Quinn
Een nobel streven
Familie Bridgerton 4
Julia Quinn
Een vorstelijk aanbod
Familie Bridgerton 3
Julia Quinn
De verliefde graaf
Familie Bridgerton 2
Julia Quinn
De ongetrouwde hertog
Familie Bridgerton 1
Julia Quinn

Julia Quinn (1970) studeerde kunstgeschiedenis aan Harvard en begon een maand na haar afstuderen aan haar eerste boek. Inmiddels is ze een gevierd New York Times-bestsellerauteur en lid van de prestigieuze Romance Writers of America Hall of Fame. Quinn woont met haar gezin in de Pacific Northwest.

Meer van deze auteur

Meer van deze auteur

De ongetrouwde hertog
Julia Quinn
De verliefde graaf
Julia Quinn
Een vorstelijk aanbod
Julia Quinn
Een nobel streven
Julia Quinn
Een royale vergissing
Julia Quinn