Buiten adem

Placeholder

Buiten adem
Jon Stock

De marathon van Londen 35.000 deelnemers 1 bomgordel Terwijl Daniel met de massa meerent, valt hem een man op die zichtbaar moeite heeft het moordende tempo bij te houden. De man zweet buitensporig maar neemt geen slok water uit de vele bidons rond zijn middel. Daniel vertrouwt het niet en probeert dichterbij te komen. Hij realiseert zich dat de bidons in werkelijkheid explosieven bevatten en dat de man recht op de Amerikaanse ambassadeur afrent. In een levensgevaarlijke wereld van dubbelspionnen, CIA gevangenissen en Islamitische terroristen zal Daniel Marchant alles op alles moeten zetten om zijn vijanden voor te blijven. Buiten adem is een razend spannende actiethriller voor de liefhebbers van John Le Carré en Jason Bourne.

Niet leverbaar
€ 13,99

Deel deze pagina:

Specificaties:

Piet Dal
10-03-1973
302
1
Boekerij
9789047513230

Bestellen

Bestel hieronder de E-book-uitvoering van het boek of ga naar een andere uitvoering.
€ 13,99
Niet leverbaar

Specificaties:

Piet Dal
10-03-1973
302
1
Boekerij
9789047513230