Alles voor jou

Placeholder

Alles voor jou
Wendy Brokers

Deel 1 van de Onvoorwaardelijk-serie van Wendy Brokers, een nieuw realgood vierluik voor de lezers van Gillian King en Colleen Hoover

‘Een kleine waarschuwing voordat je gaat lezen: Bibi en Lars gaan onder je huid zitten. Wendy heeft dit boek met zo veel liefde en aandacht voor detail geschreven, daar kan ik alleen maar een diepe buiging voor maken.’ Esther Stui

Bibi heeft één onvoorwaardelijke liefde in haar leven: haar zoontje Kai van bijna zes. Met zijn verwekker heeft ze geen contact meer, maar als tienermoeder kon ze gelukkig rekenen op de steun van haar familie. Mannen hebben Bibi alleen maar teleurgesteld. Ze heeft nu haar handen vol aan het opvoeden van Kai en het runnen van de lunchroom Knus, samen met haar beste vriendin. Toch knaagt het dat er niemand is met wie ze lief en leed kan delen.

Lars is op zijn dertigste opnieuw single na een lange relatie. Zijn werk als ambulanceverpleegkundige is al net zo passé. Hij is niet op zoek naar een nieuwe liefde, daarvoor zal hij eerst zichzelf moeten terugvinden. Als hij komt lunchen bij Knus loopt hij Bibi, letterlijk, tegen het lijf. Waarom maakt deze jonge moeder zo veel in hem los? Kan Bibi het antwoord zijn op de issues die hij met zich meedraagt? En is hem die kans op liefde gegund? 


Deel deze pagina:

Specificaties:

08-01-2024
384
215 x 140 x 31 mm
1
Boekerij
9789059901537

Bestellen

Bestel hieronder de Paperback-uitvoering van het boek of ga naar een andere uitvoering.
€ 20,99

Specificaties:

08-01-2024
384
215 x 140 x 31 mm
1
Boekerij
9789059901537

Bekijk ook de rest van de serie

Alles of niets
Onvoorwaardelijk 3
Jennifer Probst
Wanneer je maar wilt
Onvoorwaardelijk 2
Jennifer Probst
Alles voor ons
Onvoorwaardelijk 2
Wendy Brokers
Overal en altijd
Onvoorwaardelijk 1
Jennifer Probst

Bekijk ook de rest van de serie

Alles of niets
Onvoorwaardelijk 3
Jennifer Probst
Wanneer je maar wilt
Onvoorwaardelijk 2
Jennifer Probst
Alles voor ons
Onvoorwaardelijk 2
Wendy Brokers
Overal en altijd
Onvoorwaardelijk 1
Jennifer Probst

Wendy Brokers ging na haar studie aan de slag als kinderverpleegkundige, maar bleef geïnteresseerd in schrijven. In 2017 debuteerde ze als roman­schrijfster met Geluk bij een ongeluk. Bij Boekerij verschenen de feelgoodromans Baguette met jam voor twee, Leven met een leugen en Omkijken naar morgen.

Meer van deze auteur

Meer van deze auteur

Baguette met jam voor twee
Wendy Brokers
Leven met een leugen
Wendy Brokers
Omkijken naar morgen
Wendy Brokers
Geluk bij een ongeluk
Wendy Brokers
Vertrouwen of verliezen
Wendy Brokers
Niet zonder jou
Wendy Brokers
Niet zonder mij
Wendy Brokers
Niet zonder liefde
Wendy Brokers
Alles voor ons
Wendy Brokers
Niet zonder ons
Wendy Brokers