Agneta's erfenis

Error message

  • Strict warning: Only variables should be passed by reference in eval() (line 4 of /var/www/www.boekerij.nl/sites/all/modules/contrib/ds/modules/ds_format/ds_format.module(66) : eval()'d code).
  • Strict warning: Only variables should be passed by reference in eval() (line 4 of /var/www/www.boekerij.nl/sites/all/modules/contrib/ds/modules/ds_format/ds_format.module(66) : eval()'d code).

Placeholder

Agneta's erfenis
Corina Bomann

Deel 1 in De vrouwen van de Leeuwenhof-trilogie

Voor de lezers van Santa Montefiore en Lucinda Riley

Het prachtige Zweedse landgoed de Leeuwenhof is het decor van de levens van drie heel verschillende vrouwen, die alle drie op hun eigen manier hun weg door het leven proberen te vinden op zoek naar een gelukkige toekomst.

Het is 1913 en Agneta heeft tegen alle heersende gewoonten in afstand genomen van haar machtige familie en wil een vrij leven gaan leiden als schilder in Stockholm – het liefst met de charmante Michael aan haar zijde. Dan ontvangt ze een telegram met het nieuws dat haar vader is overleden en zij erfgename is van het landgoed de Leeuwenhof. Daarmee worden haar een adellijke titel en een leven vol pracht en praal op een presenteerblaadje aangeboden, maar was dat niet juist het leven waar ze aan had willen ontsnappen? Kiest Agneta ervoor de familietraditie in stand te houden en de erfenis van haar vader te accepteren, of overwint haar verlangen naar vrijheid en echte liefde?


De pers over de boeken van Corina Bomann

‘Lectuur voor op de bank met een warm drankje.’ Nederlands Dagblad

‘Een boeiend, maar ook spannend familieverhaal dat de lezer meevoert langs Engelse landhuizen, exotische landschappen, mystieke gebeurtenissen, historische details en de romantiek van een verboden liefde.’ NBD Biblion

‘Een mooie roman over de onthulling van een mysterieus familiegeheim.’ **** Chicklit.nl

€ 9,99

Deel deze pagina:

Specificaties:

Die Frauen vom Löwenhof #1 - Agnetas Erbe
Lilian Caris
11-02-2020
1
Boekerij
9789402313291

Bestellen

Bestel hieronder de E-book-uitvoering van het boek of ga naar een andere uitvoering.
€ 9,99

Specificaties:

Die Frauen vom Löwenhof #1 - Agnetas Erbe
Lilian Caris
11-02-2020
1
Boekerij
9789402313291

Corina Bomann (1974) woont een deel van het jaar op het Duitse platteland, waar ze in alle rust kan schrijven, en een deel van het jaar in Berlijn. Haar romans staan in Duitsland steevast hoog in de bestsellerlijsten. Bij Boekerij verschenen al meerdere succesvolle romans, waaronder Het vlindereilandDe jasmijnzussen en Het klaprozenjaar.

Meer van deze auteur

Meer van deze auteur

De maneschijnsonate
Corina Bomann
Het vlindereiland
Corina Bomann
De jasmijnzussen
Corina Bomann
De stormroos
Corina Bomann
Een wonderlijke winterreis
Corina Bomann
Het klaprozenjaar
Corina Bomann
Winterbloesem
Corina Bomann
De rozentuin
Corina Bomann