De vrouw van de theehandelaar

Placeholder

De vrouw van de theehandelaar
Frankfurt, 1838. Friederike neemt het lot van de theewinkel en haar koopmansfamilie in eigen handen.
Susanne Popp

Duik in de wereld van thee met deze meeslepende trilogie die decennia omspant

Frankfurt 1838. Als dochter van een koopman en echtgenote van theehandelaar Tobias Ronnefeldt geniet Friederike ervan om af en toe achter de toonbank van hun winkel te staan, in de bloemige, licht aardse geur van de donkere theebladeren. Maar helaas wordt haar, omdat ze een vrouw is, meer kennis over en verantwoordelijkheid voor het bedrijf ontzegd. Dat verandert als Tobias op een maandenlange reis gaat naar China, het land van de thee.

Friederike komt er al snel achter dat de nieuwe zaakwaarnemer die Tobias heeft ingehuurd niet te vertrouwen is. Om het bedrijf te redden heeft ze geen andere keus dan het lot van het theehuis in eigen hand te nemen, met alle gevolgen van dien.

In de pers:

‘Een levendige familiesaga die je nog lang bijblijft.’ Frankfurter Rundschau

‘Je hoeft geen zelfverklaarde thee-expert te zijn om vanaf de eerste zinnen meegezogen te worden in de maalstroom van deze heerlijke familiesaga.’ Die Rheinpfalz

Deel deze pagina:

Specificaties:

Die Teehändlerin
Hans van Riemsdijk
Marijke Gheeraert
08-01-2026
480
0 x 0 x 0 mm
1
Boekerij
9789049207779

Bestellen

Bestel hieronder de Paperback-uitvoering van het boek of ga naar een andere uitvoering.
€ 22,99

Specificaties:

Die Teehändlerin
Hans van Riemsdijk
Marijke Gheeraert
08-01-2026
480
0 x 0 x 0 mm
1
Boekerij
9789049207779

Susanne Popp studeerde journalistiek en schreef persoonlijke biografieën voor ze zich aan fictie waagde. Tegenwoordig schrijft ze fulltime romans en woont ze met haar man en dochter aan het meer van Zürich in Zwitserland. Alle drie de delen van de Theehandel-serie kwamen meteen op de Spiegel-bestsellerlijst terecht.