Welkom op onze nieuwe website!

Boekerij Story

Welkom op onze nieuwe website!
28 January 2019

Welkom op onze nieuwe website! Met verbeterde functies, nóg meer informatie over (verwachte) titels, een speciale pagina over onze series, tips van de redactie, uitgebreide auteursprofielen en een overzichtelijke top 10 van onze beste titels is onze website nu nóg leuker.

Lees alles over je favoriete boeken en auteurs en houd onze homepage in de gaten voor aantrekkelijke acties en het laatste boekennieuws!

Andere stories van Boekerij

1 week 9 hours

Samantha Stroombergen heeft dit jaar met haar thriller De witte kamer d

1 month 3 weeks

De shortlist van de

3 months 2 hours

Op 2 april komt De vergeten Deverill van Santa Montefiore uit.

9 months 3 days

Beck Dorey-Stein scoorde als twintiger een baan in het Witte Huis.

9 months 1 week

Een oudere man laat zijn hond uit in een Leidens park, vindt een lijk en twittert erover.

26 March 2018

Facebook & Twitter

2 hours 49 min
Uitgeverij Boekerij

Charlie Lewis is het soort jongen dat je je niet kunt herinneren als je hem op de schoolfoto ziet staan.

1 day 8 hours
Uitgeverij Boekerij

'Nooit meer alleen' van Bella Andre is deel 1 van de 'Seattle Sullivans'-serie.

1 day 23 hours
Uitgeverij Boekerij

Petra van Dreumel maakte tijdens haar boekhandelstournee persoonlijke illustraties voor haar lezers!

3 days 8 hours
Uitgeverij Boekerij

Word mentaal onverslaanbaar door de ervaringen en lessen van de Special Forces!

4 days 2 hours
Uitgeverij Boekerij

Zelfvertrouwen, persoonlijke groei en geluk. Je kunt het bereiken met de Kindness-methode!

4 days 5 hours
Uitgeverij Boekerij

Je vakantie begint met boeken! Zoals bijvoorbeeld 'De vergeten Deverill' van Santa Montefiore.

5 days 6 hours
Uitgeverij Boekerij

'Mijn leven na jou' van Katherine Center is ideaal leesvoer voor de lezers van Rosie Walsh, Nicholas Sparks en Jojo M

6 days 2 hours
Uitgeverij Boekerij

'In de stilte van de nacht' van Michael Connelly is deel 21 in de 'Harry Bosch'-serie en deel 2 in de 'Renée Ballard'

6 days 2 hours
Uitgeverij Boekerij

'In de stilte van de nacht' van Michael Connelly is deel 21 in de 'Harry Bosch'-serie en deel 2 in de 'Renée Ballard'

6 days 8 hours
Uitgeverij Boekerij

Winactie 14-06