Samantha Stroombergen wint de BookSpot Gouden Strop!

Boekerij Story

Samantha Stroombergen wint de BookSpot Gouden Strop!
17 June 2019

Samantha Stroombergen heeft dit jaar met haar thriller De witte kamer de BookSpot Gouden Strop gewonnen! Deze prijs wordt uitgereikt aan het beste oorspronkelijk Nederlandstalige spannende boek. 

Andere stories van Boekerij

1 day 18 hours

Groot nieuws voor alle Stephen King fans en thrillerliefhebbers!

1 month 3 days

Je vakantie begint met boeken!

3 months 2 weeks

De shortlist van de

4 months 3 weeks

Op 2 april komt De vergeten Deverill van Santa Montefiore uit.

6 months 3 weeks

Welkom op onze nieuwe website!

26 March 2018

Facebook & Twitter

10 hours 52 min
Boekerij

RT @Franciszegtje: Om rustig bij weg te dromen en op zachte wijze iets te leren.

19 hours 54 min
Boekerij

RT @Bruna_nl: Door een oud geheim heeft Laura het gevoel dat niet alleen haar heden, maar ook haar verleden op losse

19 hours 54 min
Boekerij

RT @Chicklit_nl: Recensie: De verloren dochter "Armando Lucas Correa geeft in De verloren dochter een mooi en helder

1 day 16 hours
Uitgeverij Boekerij

Maak dubbel kans op deze boeken van Francesc Miralles en Héctor García!

2 days 13 hours
Boekerij

RT @BoekenNieuwe: De koning van de #horror en suspense @StephenKing is terug! En hoe...

2 days 16 hours
Uitgeverij Boekerij

Aan de slag met boeken van grote auteursnamen als J.R.R. Tolkien, Christopher Paolini, Hendrik Groen en J.K.

2 days 19 hours
Uitgeverij Boekerij

Vind de stenen. Houd de dief. Wreek het verleden....

3 days 13 hours
Boekerij

RT @judithblogtsolo: Boekenpost! Zojuist ontving ik 'Otherhood' van William Sutcliffe. Bedankt @Boekerij.

3 days 13 hours
Uitgeverij Boekerij

'Verraad van spionnen' van Manda Scott is ideaal voor de fans van Kate Mosse Author, Robert Harris en Philip Kerr.

3 days 19 hours
Boekerij

RT @MiekeSchepens: "Deze historische roman is een ware eyeopener"