Ulf Kvensler

Ulf Kvensler

Ulf Kvensler heeft al een lange en succesvolle carrière als scenarioschrijver achter de rug. Hij is zowel de maker als producer van meerdere succesvolle tv-series, zoals de Netflix-serie The Restaurant. Het hoge noorden is zijn langverwachte debuutthriller.

Deel deze pagina:

newsletter Facebook Twitter

Laatste uitgave

Ulf Kvensler

Huiveringwekkende spanning voor de fans van Jo Nesbø, Camilla Läckberg en Samuel Bjørk

Anna, Henrik en Milena gaan elk jaar samen op wandelvakantie. Anna en Henrik zijn een stel en dit jaar wil Milena haar nieuwe vriend Jacob meenemen. De andere twee stemmen in, maar al snel blijkt Jacob erg manipulatief te zijn, en wordt hij steeds dwingender. Zo staat hij erop dat ze hun bestemming aanpassen naar Sarek, een grillig berggebied in het noorden van Zweden: telefoons hebben er geen bereik, het is alleen geschikt voor ervaren klimmers en zonder helikopter kom je er niet. En terwijl...Lees meer

Andere boeken geschreven door Ulf Kvensler

Het hoge noorden
Ulf Kvensler
IJzige val
Ulf Kvensler

Andere boeken geschreven door Ulf Kvensler

Het hoge noorden
Ulf Kvensler
IJzige val
Ulf Kvensler