Thomas Olde Heuvelt

Thomas Olde Heuvelt is internationaal bestsellerauteur en brak door met HEX. In 2015 ontving hij als eerste Nederlandse auteur een Hugo Award. Zijn werk wordt in meer dan 25 landen uitgegeven. Zo is het alom geprezen Echo recent in de VS verschenen en zijn de rechten voor Orakel en November wereldwijd verkocht.
Laatste uitgave
'Olde Heuvelt overtreft zichzelf met
November.'
Vrij Nederland
Welkom in Bird Street, de gelukkigste straat van de Verenigde Staten. De bewoners wonen in kasten van huizen en zijn stuk voor stuk vitale, weldenkende en – de meesten van hen althans – ruimhartige mensen. En hun kinderen? Die zijn perfect. Je zou kunnen zeggen dat het de bewoners van Bird Street iets té goed gaat.
Tot het november wordt. Dan breken de Donkerder Dagen aan. Luana en Ralph weten het en hun kinderen ook. Ieder jaar in november slaat hun geluk om en worden ze juist overvallen door ongeluk. Na een...Lees meer