Penelope Bloom

Penelope Bloom

Penelope Bloom houdt van mannen met een grote mond en een klein hartje. Nadat ze jaren had gewerkt als docent op een middelbare school, zegde ze haar baan op om zich full time op het schrijven te richten. Inmiddels is de dé #1 romance-auteur op Amazon.

Deel deze pagina:

newsletter Facebook Twitter

Laatste uitgave

Penelope Bloom

Deel 3 van de Verboden vruchten-serie

Een heerlijke serie vol hilarische situaties en steamy scènes

Voor de fans van Jennifer Probst en Audrey Carlan

Als Emily’s nieuwe baas het kantoor binnenstapt, kan ze haar ogen niet geloven. Niet alleen is hij ontzettend sexy, hij is ook nog haar middelbareschoolvlam! Helaas moest hij toen al weinig van haar hebben. Maar niet getreurd, over een paar maanden vliegt ze naar Parijs om haar droom waar te maken. Een droom die ze nooit op het spel zou zetten voor een fling met de chef. Echt niet....Lees meer

Andere boeken geschreven door Penelope Bloom

Zijn traktatie
Verboden vruchten 3
Penelope Bloom
Haar kers
Verboden vruchten 2
Penelope Bloom
Haar kers
Verboden vruchten 2
Penelope Bloom
Zijn banaan
Verboden vruchten 1
Penelope Bloom
Zijn banaan
Verboden vruchten 1
Penelope Bloom

Andere boeken geschreven door Penelope Bloom

Zijn traktatie
Verboden vruchten 3
Penelope Bloom
Haar kers
Verboden vruchten 2
Penelope Bloom
Haar kers
Verboden vruchten 2
Penelope Bloom
Zijn banaan
Verboden vruchten 1
Penelope Bloom
Zijn banaan
Verboden vruchten 1
Penelope Bloom