Nora Roberts

Nora Roberts

Nora Roberts is een van de meest gelezen auteurs ter wereld. Van haar ruim 225 titels werden al meer dan 500 miljoen exemplaren verkocht en een groot aantal kwam meteen op nummer 1 van de New York Times-bestsellerlijst terecht. Nora Roberts woont met haar man in Boonsboro, Maryland.

Deel deze pagina:

newsletter Facebook Twitter

Laatste uitgave

Nora Roberts

Deel 2 in De bron-serie

‘Alle ingrediënten voor een goede thriller worden ingezet, met een grandioos resultaat.’ The New York Times

Voor de fans van George R.R. Martin en Stephen King

Van een afstandje lijkt het een alledaags boerengezin met een heel gewoon leven. Maar buiten het erf van deze vredige boerderij heerst de duisternis.

Fallow Swift is bijna dertien en weet nauwelijks hoe de wereld er vroeger uitzag. De stad waar haar ouders ooit woonden is sinds het uitbreken van de Plaag een ruïne, opgeëist door de natuur. Slechts een enkeling waagt zich buiten, waar gangs de dienst uitmaken....Lees meer

Andere boeken geschreven door Nora Roberts

De cirkel van zes
Cirkel 1
Nora Roberts
Weet je nog?
Nora Roberts
Weet je nog?
Nora Roberts
Gesloten hart
Ierse trilogie 2
Nora Roberts
Meer dan liefde
Ierse trilogie 1
Nora Roberts
Terug naar huis
Nora Roberts
De obsessie
Nora Roberts
Bij zonsondergang
Nora Roberts

Pages

Andere boeken geschreven door Nora Roberts

De cirkel van zes
Cirkel 1
Nora Roberts
Weet je nog?
Nora Roberts
Weet je nog?
Nora Roberts
Gesloten hart
Ierse trilogie 2
Nora Roberts
Meer dan liefde
Ierse trilogie 1
Nora Roberts
Terug naar huis
Nora Roberts
De obsessie
Nora Roberts
Bij zonsondergang
Nora Roberts

Pages