Lyssa Kay Adams

Lyssa Kay Adams

Lyssa Kay Adams las op haar twaalfde haar eerste romanceboek en was voorgoed verslaafd. Na een carrière als journalist richt ze zich vanaf 2015 fulltime op haar schrijverschap.

Deel deze pagina:

newsletter Facebook Twitter

Laatste uitgave

Lyssa Kay Adams

Voor de fans van Sophie Kinsella, Graeme Simsion en Charlotte de Monchy

 Gavin Scott heeft een probleem: zijn vrouw Thea is hem zat. En niet zomaar zat – dit is ‘pak je spullen, stap in de auto en verdwijn per direct uit mijn leven’-zat. In een wanhopige poging zijn huwelijk te redden, wendt Gavin zich tot zijn vrienden. En die hebben een wel heel onorthodoxe oplossing: de Bromanceboekenclub.

In het diepste geheim ontmoet een groep stoere kerels elkaar regelmatig om over boeken te praten. Het boek van de maand? De romantische klassieker De gunsten van de gravin. Aan de hand van...Lees meer