Luke Delaney

Luke Delaney

Luke Delaney ging eind jaren tachtig bij de Metropolitan Police in Londen, waar hij al snel doorstroomde naar de afdeling Moordzaken. Delaney handelde talloze zaken af, van schietpartijen tussen bendes tot de misdrijven van beginnende seriemoordenaars. Hij kreeg maar liefst zes onderscheidingen voor zijn bewezen diensten. Na vijftien jaar besloot Delaney zijn ambitie te volgen om auteur te worden. Inmiddels schrijft hij aan zijn derde boek.

Deel deze pagina:

newsletter Facebook Twitter

Laatste uitgave

Luke Delaney

Authentieke psychologische thriller voor fans van Mo Hayder en Peter James

Rechercheur Sean Corrigan voelt aan wat de misdadigers die hij op het spoor is tot hun gruweldaden drijft. Het is een gave die hem helpt bij zijn werk – en hem achtervolgt in zijn priveleven. Wanneer het lichaam van een bruut vermoorde vrouw in de bossen wordt gevonden, ontdekt Sean dat zij niet het enige slachtoffer was: deze moordenaar lijkt op zoek te zijn naar de perfecte vrouw. En als hij haar vindt is ze de zijne – of ze wil of niet...

Luke Delaney ging eind jaren tachtig...Lees meer

Andere boeken geschreven door Luke Delaney

De cipier
Luke Delaney

Andere boeken geschreven door Luke Delaney

De cipier
Luke Delaney