Katherine Center

Katherine Center

Katherine Center won meerdere prijzen voor haar boeken en schreef onder andere voor Vanity Fair en USA Today. Ze geeft geregeld lezingen over schrijven en hoe verhalen van invloed zijn op ons leven en ons geluk. Ze woont in Houston, Texas.

Deel deze pagina:

newsletter Facebook Twitter

Laatste uitgave

Katherine Center

‘Katherine Center weet als geen ander hoe ze de lezer moet boeien en vasthouden.’ Graeme Simsion, auteur van Het Rosie project

Voor de lezers van Rosie Walsh, Nicholas Sparks en Jojo Moyes

Het leven lacht Margaret Jacobsen toe. Ze is net afgestudeerd, heeft nu al een geweldige baan, en haar vriend Chip is alles wat ze maar kan wensen. Maar op de dag dat al Maggies dromen uit lijken te komen, begint een nachtmerrie: Chip, een jonge piloot, neemt haar mee in een vliegtuig om haar hoog in de lucht een aanzoek te doen. Maar het vliegtuig crasht. Chip heeft geen...Lees meer

Katherine Center bij Boekerij