Judith Lennox

Judith Lennox

Judith Lennox schrijft historische romans met vaart, diepgang en emotie. Veel van haar romans werden genomineerd voor de RNA, Romantic Novel of the Year Award. Ze woont met haar gezin in Cambridgeshire.

Deel deze pagina:

newsletter Facebook Twitter

Laatste uitgave

Judith Lennox

Voor de lezers van Kate Morton en Sarah Jio

Schotland, 1937. De zussen Rowan en Thea krijgen bericht dat hun vader Hugh stervende is en besluiten naar Schotland te reizen om hem nog een laatste keer te zien. Hun moeder stierf toen ze nog heel jong waren, dus verdriet en rouw is hun niet vreemd. Maar ze weten niet dat de dood van hun vader een hartverscheurend verraad bloot zal leggen.

Sophie woont met haar twee zoons in Londen en kan niet vermoeden dat haar leven binnenkort volkomen op zijn kop zal worden gezet. Want op een dag verschijnen Rowan en Thea in...Lees meer

Andere boeken geschreven door Judith Lennox

Verborgen levens
Judith Lennox
Dubbelleven
Judith Lennox
Een verliefde vrouw
Judith Lennox
Hart van de nacht
Judith Lennox

Andere boeken geschreven door Judith Lennox

Verborgen levens
Judith Lennox
Dubbelleven
Judith Lennox
Een verliefde vrouw
Judith Lennox
Hart van de nacht
Judith Lennox