Jennifer Probst

Jennifer Probst

Jennifer Probst is schrijfster van romantische en erotische bestsellers die steevast op de New York Times- en USA Today-bestsellerlijsten staan. Ze woont met haar gezin in de staat New York.

Bekende series van Jennifer Probst zijn: Getrouwd met een miljonair, Onvoorwaardelijk en Op zoek naar de ware.

Deel deze pagina:

newsletter Facebook Twitter

Laatste uitgave

Jennifer Probst

Het tweede deel van een heerlijke serie over droombruiloften op het strand, vol romantische verwikkelingen en een vleugje erotiek

Voor de lezers van Audrey Carlan, Bella Andre, Jessica Clare en Sylvia Day

De jonge weduwe Bella Sunshine-Caldwell focust zich vooral op het opvoeden van haar dochtertje. Daarnaast runt ze het familiebedrijf Sunshine Bridal als weddingplanner. Er is geen tijd voor romantiek.

Toch is het Bella niet ontgaan dat iedere vrouw in de stad haar zinnen heeft gezet op haar collega Gabe. Maar hij verlangt ernaar om verliefd te worden en een gezin te stichten, iets waar Bella nog lang niet klaar voor is....Lees meer

Jennifer Probst op YouTube

Andere boeken geschreven door Jennifer Probst

Liefde op het strand
Zomerzussen 1
Jennifer Probst
Jouw onweerstaanbare charmes
Jennifer Probst
Op zoek naar een wonder
Op zoek naar de ware 5
Jennifer Probst
Alles of niets
Onvoorwaardelijk 3
Jennifer Probst
Wanneer je maar wilt
Onvoorwaardelijk 2
Jennifer Probst
Overal en altijd
Onvoorwaardelijk 1
Jennifer Probst
Op zoek naar altijd
Op zoek naar de ware 4
Jennifer Probst
Op zoek naar het onmogelijke
Op zoek naar de ware 2
Jennifer Probst

Pages

Andere boeken geschreven door Jennifer Probst

Liefde op het strand
Zomerzussen 1
Jennifer Probst
Jouw onweerstaanbare charmes
Jennifer Probst
Op zoek naar een wonder
Op zoek naar de ware 5
Jennifer Probst
Alles of niets
Onvoorwaardelijk 3
Jennifer Probst
Wanneer je maar wilt
Onvoorwaardelijk 2
Jennifer Probst
Overal en altijd
Onvoorwaardelijk 1
Jennifer Probst
Op zoek naar altijd
Op zoek naar de ware 4
Jennifer Probst
Op zoek naar het onmogelijke
Op zoek naar de ware 2
Jennifer Probst

Pages