Armando Lucas Correa

Armando Lucas Correa

Armando Lucas Correa is naast auteur ook een succesvol journalist met vele prijzen op zijn naam. Hij is de hoofdredacteur van People en Español. Het Duitse meisje is zijn debuutroman en is een internationale bestseller.

Deel deze pagina:

newsletter Facebook Twitter

Laatste uitgave

Armando Lucas Correa

Voor de lezers van Kristin Hannah en Markus Zusak

Een onvergetelijk verhaal, gebaseerd op ware gebeurtenissen,
over liefde en schuld tijdens de Tweede Wereldoorlog, van de auteur van Het Duitse meisje

Berlijn, 1939. Na het overlijden van haar man vlucht Amanda Stenberg met haar twee dochters naar Frankrijk. Maar ze komt slechts met één van hen op de plaats van bestemming aan. En zelfs dan is hun vrijheid niet van lange duur.

New York, 2015. Toen de Française Elise Duval na de Tweede Wereldoorlog in New York aankwam, liet ze haar verleden achter zich. Inmiddels is ze tachtig en...Lees meer

Andere boeken geschreven door Armando Lucas Correa

De verloren dochter
Armando Lucas Correa
Het duitse meisje
Armando Lucas Correa
Het duitse meisje
Armando Lucas Correa

Andere boeken geschreven door Armando Lucas Correa

De verloren dochter
Armando Lucas Correa
Het duitse meisje
Armando Lucas Correa
Het duitse meisje
Armando Lucas Correa