Armando Lucas Correa

Armando Lucas Correa

Armando Lucas Correa is een Cubaanse schrijver, journalist en redacteur. Hij studeerde aan The University of Arts in Cuba en behaalde een master in de journalistiek aan de Universiteit van Havana. Hij woont in New York met zijn partner en drie kinderen.

Deel deze pagina:

newsletter Facebook Twitter

Laatste uitgave

Armando Lucas Correa

Voor de lezers van Kristin Hannah en Markus Zusak

Een onvergetelijk verhaal, gebaseerd op ware gebeurtenissen,
over liefde en schuld tijdens de Tweede Wereldoorlog, van de auteur van Het Duitse meisje

Berlijn, 1939. Na het overlijden van haar man vlucht Amanda Stenberg met haar twee dochters naar Frankrijk. Maar ze komt slechts met één van hen op de plaats van bestemming aan. En zelfs dan is hun vrijheid niet van lange duur.

New York, 2015. Toen de Française Elise Duval na de Tweede Wereldoorlog in New York aankwam, liet ze haar verleden achter zich. Inmiddels is ze tachtig en...Lees meer

Andere boeken geschreven door Armando Lucas Correa

Dochters van de tijd
Armando Lucas Correa
De verloren dochter
Armando Lucas Correa
Het duitse meisje
Armando Lucas Correa

Andere boeken geschreven door Armando Lucas Correa

Dochters van de tijd
Armando Lucas Correa
De verloren dochter
Armando Lucas Correa
Het duitse meisje
Armando Lucas Correa