Angela Marsons

Angela Marsons

Angela Marsons werkte als beveiliger toen ze in 2015 haar eerste thriller schreef. Inmiddels zijn er van haar Kim Stone-serie bijna vier miljoen exemplaren verkocht. Marsons woont in Black Country, Engeland, waar haar boeken zich ook afspelen.

Deel deze pagina:

newsletter Facebook Twitter

Laatste uitgave

Angela Marsons

‘Deze thriller is goed voor een doorwaakte nacht en heeft een detective naar je hart. Graag meer Kim Stone!’ Libelle

Voor de fans van M.J. Arlidge, Robert Bryndza en Val McDermid

‘Je voelt zijn huid weer tegen de jouwe, maar deze keer is het op jouw voorwaarden. Je ziet bloed vloeien en je weet dat hij geen macht meer over je heeft. Je neemt de controle terug, je lot weer in eigen handen, je licht! Het mes stoot met gemak in zijn buik en doorkruist vlees, spieren en pulserende organen. ‘Geef het me, smeerlap. Geef hem me nou gewoon...Lees meer

Andere boeken geschreven door Angela Marsons

Verloren meisjes
Kim Stone 3
Angela Marsons
Wreed spel
Kim Stone 2
Angela Marsons

Andere boeken geschreven door Angela Marsons

Verloren meisjes
Kim Stone 3
Angela Marsons
Wreed spel
Kim Stone 2
Angela Marsons