Adélaïde de Clermont-Tonnerre

Adélaïde de Clermont-Tonnerre

Adélaïde de Clermont-Tonnerre (1976) is journalist en auteur. Ze woont en werkt in Parijs. Voor De laatste van ons ontving ze de Grand Prix du roman de l’Académie Française.

Deel deze pagina:

newsletter Facebook Twitter

Laatste uitgave

Adélaïde de Clermont-Tonnerre

Een verboden liefde legt vreselijke familiegeheimen bloot

Voor de lezers van Anthony Doerr en María Dueñas

Werner Zilch is een succesvolle jonge ondernemer in het New York van de jaren zeventig. Zijn zaken gaan geweldig goed en zijn naam begint bij iedereen die ertoe doet rond te zingen. Maar er zijn momenten dat Werner overvallen wordt door een vreemde melancholie; hij heeft geen eigen familie en hij weet niet wie zijn biologische ouders zijn. Het gezin waarin hij werd geadopteerd was liefdevol, maar toch voelde hij zich er nooit helemaal thuis. Tot hij op een dag de mooie Rebecca ontmoet. Ze worden...Lees meer