Home Page

Het vierde, ook los te lezen deel van de Deverill-serie
Deel 4 in de Erika Foster-serie
Een prachtig en eerlijk boek dat het tweelingmoederschap viert
Het vierde, ook los te lezen deel van de Deverill-serie
Deel 4 in de Erika Foster-serie
Een prachtig en eerlijk boek dat het tweelingmoederschap viert

Aanbevolen door de redactie

Donkere nacht
S.K. Vaughn

‘Een ijzersterke survivalthriller voor de fans van The Martian en Gone girl. Door een verschrikkelijk ongeluk strandt astronaute May als enige overlevende in een onbruikbaar ruimteschip. Als ze niet snel gered wordt, gaat ze dood. Maar de enige die haar kan helpen, is haar ex-man…’

Roselinde Bouman, acquirerend redacteurLees meer

Leugens en lattes
Lauren Weisberger

‘Emily is mijn favoriete personage uit De duivel draagt Prada. Nu heeft ze haar eigen boek, en wat voor een. Dit is Weisberger op haar best: vol glitter, glamour en gossip. Een heerlijk boek dat je niet wilt missen. Zoals Miranda zou zeggen: That’s all!’

Roselinde Bouman, acquirerend redacteurLees meer

De ontdekking
Harlan Coben

‘Eindelijk een nieuwe Coben! En wat is hij weer geweldig spannend en is het onderwerp zo dicht bij huis. Wat zou jij doen als je tienerdochter opeens verdween? Vader Simon gaat op onderzoek uit in De ontdekking en wordt met meer geconfronteerd dan dat hij ooit had kunnen denken.’

Hajnalka Bata, acquirerend redacteurLees meer

Pages

Verwacht

Verwacht

Eindelijk je streefgewicht
Allen Carr
21 | 05 | 2019
Vanuit het duister
Nora Roberts
04 | 06 | 2019
Mind games
Leona Deakin
04 | 06 | 2019
Vader op komst
Willem Bisseling
06 | 06 | 2019
De vergeet mij niet-sonate
Santa Montefiore
06 | 06 | 2019
Een liefde in Fairfield Park
Santa Montefiore
06 | 06 | 2019
Zeven perfecte dagen
Rosie Walsh
06 | 06 | 2019
Niet te breken
Sander Aarts
06 | 06 | 2019
De verloren dochter
Armando Lucas Correa
11 | 06 | 2019
Het wonderlijke verhaal van de man die van India naar Zweden fietste voor de liefde
Per J Andersson
12 | 06 | 2019
Mijn leven na jou
Katherine Center
13 | 06 | 2019
Zijn banaan
Penelope Bloom
13 | 06 | 2019
Tijden van vuur
Kate Mosse
13 | 06 | 2019
Jij bent de ware
Bella Andre
18 | 06 | 2019
In de stilte van de nacht
Michael Connelly
18 | 06 | 2019

Boekerij stories

02 May 2019

De shortlist van de BookSpot Gouden Strop is bekendgemaakt! Deze prijs wordt uitgereikt aan het beste oorspronkelijk Nederlandstalige spannende boek. Wij maken dit jaar met twee boeken kans: 'De witte kamer' van debutante Samantha Stroombergen en 'Genadeschot' van meervoudig Gouden Strop-winnaar Felix Weber. Op 29 mei wordt bekendgemaakt welk boek deze prijs ontvangt.Lees meer

Pages

18 hours 21 min
Uitgeverij Boekerij

'Stalker in de nacht' is nu verkrijgbaar voor €10,99! Welk boek van Robert Bryndza is jouw favoriet?

1 day 11 hours
Boekerij

RT @hajnalkabata: De Nederlandse Lucinda Riley! Gewoon te lezen @Boekerij.

1 day 14 hours
Boekerij

RT @ThrillZone1: [RECENSIE] Sandra Brown - Overleven. "Van begin tot eind weet Brown te boeien...".

1 day 14 hours
Boekerij

RT @Deschrijfkamer: Kijk nou wat die lieverds van @verkaaikboeken over mij en Lucinda Riley te zeggen hebben Als all

1 day 14 hours
Boekerij

RT @koukleumnlVero: Ik las 'De jongen die zijn vader naar Auschwitz volgde' geschreven door @jeremydronfield.

Achter de schermen