Home Page

‘Als we aardiger worden voor onszelf, kunnen we aardiger worden voor de wereld’ – Haemin Sunim
Een nieuwe nachtmerrie in de Helen Grace-serie
Heerlijke feelgood van eigen bodem!
‘Als we aardiger worden voor onszelf, kunnen we aardiger worden voor de wereld’
Het achtste deel in de Helen Grace-serie
Heerlijke feelgood van eigen bodem!

Top 10

Top 10

Aanbevolen door de redactie

Houden van dingen die niet perfect zijn
Haemin Sunim

‘Het nieuwe boek van Haemin Sunim ziet er niet alleen prachtig uit, Houden van dingen die niet perfect zijn is verslavend. De inzichten zijn sprankelend & fris terwijl het over grote onderwerpen gaat en de illustraties binnenin zijn ook geweldig.’

Willemijn Peene, acquirerend redacteurLees meer

Zij die doden
Ingar Johnsrud

‘Daar is-ie dan eindelijk: het slotdeel van de beste Noorse thrillerserie van dit moment. Fredrik Beier heeft alle bruggen achter zich verbrand, maar is dat genoeg? Het uur van de waarheid is aangebroken. Voor lezers van Karin Slaughter en Jo Nesbø.’

Frederika van Traa, acquirerend redacteurLees meer

Kleine leugens
Isabel Ashdown

‘Als twee mensen een geheim bewaren, is drie net één te veel… Jaren geleden verdween Martha’s vriendinnetje. Wat is er toen gebeurd en wie van hun ‘vrienden’ weet er meer van? IJzersterke psychologische spanning voor de lezers van Alex Marwood en Ruth Ware.’

Frederika van Traa, acquirerend redacteurLees meer

Pages

Verwacht

Verwacht

Overleven
Sandra Brown
26 | 02 | 2019
Crazy Rich Asians
Kevin Kwan
05 | 03 | 2019
Het meisje in het bos
Kate Hamer
05 | 03 | 2019
De paarden van Hitler
Arthur Brand
05 | 03 | 2019
The Aftermath
Rhidian Brook
05 | 03 | 2019
De ontdekking
Harlan Coben
12 | 03 | 2019
Zomerzusjes
Elin Hilderbrand
12 | 03 | 2019
Leugens en lattes
Lauren Weisberger
12 | 03 | 2019
De huizenruil
Rebecca Fleet
12 | 03 | 2019
Jouw onweerstaanbare charmes
Jennifer Probst
15 | 03 | 2019
After
Anna Todd
19 | 03 | 2019
Laat het een scheet?
Dani Rabaiotti
19 | 03 | 2019
Waanzin
J.D. Robb
26 | 03 | 2019
Vergeten verleden
J.D. Robb
26 | 03 | 2019
Donkere nacht
S.K. Vaughn
26 | 03 | 2019

Boekerij stories

18 September 2018

Het nieuwe schooljaar is van start gegaan. Een goede reden voor blogster Anneke Schrijft om in gesprek te gaan met auteurs Eva Munink en Sofie van den Enk over hun boek De schoolfabriek.

Eva en Sofie jullie zijn twee echte duizendpoten. Naast schrijven doen jullie nog een x aantal andere dingen. Eva is naast auteur televisieverslaggever en  journalist en Sofie is presentatrice voor zowel radio als televisie. Stel jullie voor vanaf morgen mag je nog maar een van deze dingen doen. Welke kies je?

Eva...Lees meer

Pages

3 hours 38 min
Boekerij

RT @klaartjevsetten: 19 boeken gesigneerd!

3 hours 38 min
Boekerij

RT @Chicklit_nl: Recensie: Onder Sterren

11 hours 38 min
Uitgeverij Boekerij

Deze vrijdag hebben wij een speciale Robert Galbraith winactie!

20 hours 8 min
Boekerij

RT @maaikelenoble: Later deze zomer verschijnt dit geweldige boek bij @Boekerij !!

1 day 8 hours
Boekerij

RT @zwedenblog: Een must have boek voor liefhebbers van Vikingen. Een spannend verhaal over de periode 993 - 1000.

Achter de schermen