Home Page

Een ongelooflijk maar waargebeurd verhaal
Het vierde, ook los te lezen deel van de Deverill-serie
De eerste standalone van Arlidge
Een ongelooflijk maar waargebeurd verhaal
Het vierde, ook los te lezen deel van de Deverill-serie
De eerste standalone van Arlidge

Top 10

Top 10

Aanbevolen door de redactie

Donkere nacht
S.K. Vaughn

‘Een ijzersterke survivalthriller voor de fans van The Martian en Gone girl. Door een verschrikkelijk ongeluk strandt astronaute May als enige overlevende in een onbruikbaar ruimteschip. Als ze niet snel gered wordt, gaat ze dood. Maar de enige die haar kan helpen, is haar ex-man…’

Roselinde Bouman, acquirerend redacteurLees meer

De ontdekking
Harlan Coben

‘Eindelijk een nieuwe Coben! En wat is hij weer geweldig spannend en is het onderwerp zo dicht bij huis. Wat zou jij doen als je tienerdochter opeens verdween? Vader Simon gaat op onderzoek uit in De ontdekking en wordt met meer geconfronteerd dan dat hij ooit had kunnen denken.’

Hajnalka Bata, acquirerend redacteurLees meer

De huizenruil
Rebecca Fleet

‘Het is tegenwoordig zo makkelijk: even uit je eigen huis naar dat van een volslagen vreemde, en met alle gemakken van dien. Maar wat als het er sterk op lijkt dat degene met wie hebt geruild alles van je weet? Je lievelingsmuziek, je favoriete bloemen? Echt een ijzingwekkend boek…’

Frederika van Traa, acquirerend redacteurLees meer

Pages

Verwacht

Verwacht

Het geheim van Montague
Santa Montefiore
10 | 03 | 1973
De stalker in de nacht
Robert Bryndza
07 | 05 | 2019
Laatste adem
Robert Bryndza
07 | 05 | 2019
Onder de Italiaanse zon
Santa Montefiore
07 | 05 | 2019
Lieve John
Nicholas Sparks
07 | 05 | 2019
Stormwind
Jackie van Laren
14 | 05 | 2019
Springvloed
Jackie van Laren
14 | 05 | 2019
Ik wist het al
Kristin Harmel
14 | 05 | 2019
Metropolis
Philip Kerr
14 | 05 | 2019
O jee, het zijn er twee
Janneke Jonkman
14 | 05 | 2019
Rio Grande
Nathalie Pagie
14 | 05 | 2019
Tegenstroom
Jackie van Laren
14 | 05 | 2019
Het voedingskompas
Bas Kast
14 | 05 | 2019
Duingras
Jackie van Laren
14 | 05 | 2019
Eline
Michelle Visser
15 | 05 | 2019

Boekerij stories

26 March 2019

Op 2 april komt De vergeten Deverill van Santa Montefiore uit. Een prachtig familieverhaal dat zich afspeelt in het Amerika van de jaren zestig en het Ierland van eind 19e eeuw – het vierde, ook los te lezen deel van de Deverill-serie.

Om dit te vieren geven wij een vierdaagse vliegreis voor drie personen naar Ierland weg! Waan je in dezelfde setting als deze mooie roman, je verblijft in het romantische Killeena House Apartments in Baltimore en ontvangt tickets...Lees meer

Pages

15 hours 48 min
Uitgeverij Boekerij

'Onderstromen', de nieuwste thriller van bestsellerauteur Nora Roberts, is verschenen!

1 day 6 hours
Uitgeverij Boekerij

Leestip voor het extra lange Paasweekend! Met de spannende boeken van Nathalie Pagie - auteur zit je wel even goed.

2 days 9 hours
Uitgeverij Boekerij

Nestel je dit paasweekend op de bank met de nieuwste 'Yoga Girl'!

3 days 9 hours
Boekerij

RT @Bruna_nl: Een extreme adventure-programma, een sekte en een vulkaan die op uitbarsten staat.

3 days 9 hours
Uitgeverij Boekerij

'Het geheim van Leonardo da Vinci' is nu verkrijgbaar!

Achter de schermen