Home Page

Ontdek hoe Harlan Coben je meesleurt van cliffhanger naar cliffhanger
‘Emily uit De duivel draagt Prada krijgt de spin-off die ze verdient’ – Cosmopolitan
Wat als de persoon met wie je van huis ruilt alles van je weet?
Een ijzingwekkend spannende thriller
Een feest voor fans van De duivel draagt prada
Wat als de persoon met wie je van huis ruilt alles van je weet?

Top 10

Top 10

Aanbevolen door de redactie

Donkere nacht
S.K. Vaughn

‘Een ijzersterke survivalthriller voor de fans van The Martian en Gone girl. Door een verschrikkelijk ongeluk strandt astronaute May als enige overlevende in een onbruikbaar ruimteschip. Als ze niet snel gered wordt, gaat ze dood. Maar de enige die haar kan helpen, is haar ex-man…’

Roselinde Bouman, acquirerend redacteurLees meer

Leugens en lattes
Lauren Weisberger

‘Emily is mijn favoriete personage uit De duivel draagt Prada. Nu heeft ze haar eigen boek, en wat voor een. Dit is Weisberger op haar best: vol glitter, glamour en gossip. Een heerlijk boek dat je niet wilt missen. Zoals Miranda zou zeggen: That’s all!’

Roselinde Bouman, acquirerend redacteurLees meer

De ontdekking
Harlan Coben

‘Eindelijk een nieuwe Coben! En wat is hij weer geweldig spannend en is het onderwerp zo dicht bij huis. Wat zou jij doen als je tienerdochter opeens verdween? Vader Simon gaat op onderzoek uit in De ontdekking en wordt met meer geconfronteerd dan dat hij ooit had kunnen denken.’

Hajnalka Bata, acquirerend redacteurLees meer

Pages

Verwacht

Verwacht

Waanzin
J.D. Robb
10 | 03 | 1973
Vergeten verleden
J.D. Robb
10 | 03 | 1973
Kom je spelen?
M.J. Arlidge
02 | 04 | 2019
Koninkrijk van as
Sarah J. Maas
02 | 04 | 2019
Zomer in het Duincafé
Debbie Johnson
02 | 04 | 2019
De vergeten Deverill
Santa Montefiore
02 | 04 | 2019
Donkere nacht
S.K. Vaughn
09 | 04 | 2019
De ongetrouwde hertog
Julia Quinn
09 | 04 | 2019
Niemand hoort het
Linwood Barclay
09 | 04 | 2019
De nachtegaal
Kristin Hannah
09 | 04 | 2019
De bibliothecaresse van Auschwitz
Antonio Iturbe
09 | 04 | 2019
De jongen die zijn vader naar Auschwitz volgde
Jeremy Dronfield
09 | 04 | 2019
Zolang er sterren aan de hemel staan
Kristin Harmel
09 | 04 | 2019
De erfenis
Henriette Power
09 | 04 | 2019
Een week in Parijs
Rachel Hore
09 | 04 | 2019

Boekerij stories

26 March 2019

Op 2 april komt De vergeten Deverill van Santa Montefiore uit. Een prachtig familieverhaal dat zich afspeelt in het Amerika van de jaren zestig en het Ierland van eind 19e eeuw – het vierde, ook los te lezen deel van de Deverill-serie.

Om dit te vieren geven wij een vierdaagse vliegreis voor drie personen naar Ierland weg! Waan je in dezelfde setting als deze mooie roman, je verblijft in het romantische Killeena House Apartments in Baltimore en ontvangt tickets...Lees meer

Pages

7 hours 59 min
Boekerij

RT @PalomaSanchez: Van Volkskrant tot New York Times: @brand_arthur vandaag weer wereldnieuws!

10 hours 48 min
Uitgeverij Boekerij

Fans van JD Robb kunnen hun hart ophalen: er zijn niet één, maar twee nieuwe boeken van haar 'Eve Dallas'-serie uitge

12 hours 1 min

Op 2 april komt De vergeten Deverill van Santa Montefiore uit.

14 hours 9 min
Boekerij

RT @Bruna_nl: Nora Roberts schrijft als J.D.

17 hours 28 min
Uitgeverij Boekerij

Winactie 22 maart

Achter de schermen