Home Page

Willem Bisseling - Vader op komst
Wat je als moderne vader kunt verwachten (en doen!)
Spannende psychologische thriller voor de lezers van M.J. Arlidge en Robert Bryndza
Van de best getrainde militair van de Nederlandse Special Forces!
Wat je als moderne vader kunt verwachten
voor de lezers van M.J. Arlidge en Robert Bryndza
Van de best getrainde militair van Nederland!

Top 10

Top 10

Aanbevolen door de redactie

The aftermath
Rhidian Brook

‘Wat een enorm indrukwekkend boek was dit. Weken spookte het nog door mijn hoofd, deze andere zijde van de ‘gewonnen’ oorlog. Door de menselijke gevoelens en ontwikkelingen te beschrijven, brengt Rhidian Brook het verhaal van zijn grootvader op indringende wijze tot leven.’

Frederika van Traa, acquirerend redacteurLees meer

Crazy Rich Asians
Kevin Kwan

Gossip girl in Singapore! Als Rachel de familie van haar vriend ontmoet, blijken ze schatrijk te zijn. En haar absolúút niet als schoondochter te willen. De verfilming van deze hilarische, smeuïge feelgood was de meest succesvolle romantische komedie in 9 jaar. Gaat dat lezen!

Roselinde Bouman, acquirerend redacteurLees meer

De drietand, de heks en de draak
Christopher Paolini

‘Het wachten is voorbij! Na ruim acht jaar komen we er eindelijk achter waar Eragon en Saphira zich hebben gevestigd na de gebeurtenissen in Erfenis én leren we meer over de onvergetelijke heks Angela. Alle drakenrijders verzamelen!’

Hajnalka Bata, digital publisher & senior acquirerend redacteurLees meer

Pages

Verwacht

Verwacht

Kill it with kindness
Shahroo Izadi
10 | 03 | 1973
Tussen zussen
Cathy Kelly
20 | 06 | 2019
Alleen voor jou
Luke Allnutt
20 | 06 | 2019
Een verliefde vrouw
Judith Lennox
20 | 06 | 2019
Ansichtkaarten uit Griekenland
Victoria Hislop
20 | 06 | 2019
De laatste brief naar huis
Rachel Hore
20 | 06 | 2019
Villa Magdalena
Santa Montefiore
20 | 06 | 2019
Hou me vast
Lori Nelson Spielman
20 | 06 | 2019
Een handvol geluk
Santa Montefiore
02 | 07 | 2019
Kon ik het maar zeggen
Hannah Beckerman
02 | 07 | 2019
Thuiskomen
Jackie van Laren
09 | 07 | 2019
De ketting
Adrian McKinty
09 | 07 | 2019
Tribe of mentors
Timothy Ferriss
09 | 07 | 2019
Leven met een leugen
Wendy Brokers
10 | 07 | 2019
Miss Communicatie
Astrid Harrewijn
10 | 07 | 2019

Boekerij stories

02 May 2019

De shortlist van de BookSpot Gouden Strop is bekendgemaakt! Deze prijs wordt uitgereikt aan het beste oorspronkelijk Nederlandstalige spannende boek. Wij maken dit jaar met twee boeken kans: 'De witte kamer' van debutante Samantha Stroombergen en 'Genadeschot' van meervoudig Gouden Strop-winnaar Felix Weber. Op 29 mei wordt bekendgemaakt welk boek deze prijs ontvangt.Lees meer

Pages

2 hours 47 min
Uitgeverij Boekerij

Heb jij 'Niet te breken' gelezen en wil je graag de auteur ontmoeten?

1 day 3 min
Uitgeverij Boekerij

Charlie Lewis is het soort jongen dat je je niet kunt herinneren als je hem op de schoolfoto ziet staan.

2 days 6 hours
Uitgeverij Boekerij

'Nooit meer alleen' van Bella Andre is deel 1 van de 'Seattle Sullivans'-serie.

2 days 21 hours
Uitgeverij Boekerij

Petra van Dreumel maakte tijdens haar boekhandelstournee persoonlijke illustraties voor haar lezers!

4 days 6 hours
Uitgeverij Boekerij

Word mentaal onverslaanbaar door de ervaringen en lessen van de Special Forces!

Achter de schermen