Home Page

Het vierde, ook los te lezen deel van de Deverill-serie
Deel 4 in de Erika Foster-serie
Een prachtig en eerlijk boek dat het tweelingmoederschap viert
Het vierde, ook los te lezen deel van de Deverill-serie
Deel 4 in de Erika Foster-serie
Een prachtig en eerlijk boek dat het tweelingmoederschap viert

Aanbevolen door de redactie

Donkere nacht
S.K. Vaughn

‘Een ijzersterke survivalthriller voor de fans van The Martian en Gone girl. Door een verschrikkelijk ongeluk strandt astronaute May als enige overlevende in een onbruikbaar ruimteschip. Als ze niet snel gered wordt, gaat ze dood. Maar de enige die haar kan helpen, is haar ex-man…’

Roselinde Bouman, acquirerend redacteurLees meer

De huizenruil
Rebecca Fleet

‘Het is tegenwoordig zo makkelijk: even uit je eigen huis naar dat van een volslagen vreemde, en met alle gemakken van dien. Maar wat als het er sterk op lijkt dat degene met wie hebt geruild alles van je weet? Je lievelingsmuziek, je favoriete bloemen? Echt een ijzingwekkend boek…’

Frederika van Traa, acquirerend redacteurLees meer

Leugens en lattes
Lauren Weisberger

‘Emily is mijn favoriete personage uit De duivel draagt Prada. Nu heeft ze haar eigen boek, en wat voor een. Dit is Weisberger op haar best: vol glitter, glamour en gossip. Een heerlijk boek dat je niet wilt missen. Zoals Miranda zou zeggen: That’s all!’

Roselinde Bouman, acquirerend redacteurLees meer

Pages

Verwacht

Verwacht

Mind games
Leona Deakin
04 | 06 | 2019
Vanuit het duister
Nora Roberts
04 | 06 | 2019
Vader op komst
Willem Bisseling
06 | 06 | 2019
De vergeet mij niet-sonate
Santa Montefiore
06 | 06 | 2019
Een liefde in Fairfield Park
Santa Montefiore
06 | 06 | 2019
Zeven perfecte dagen
Rosie Walsh
06 | 06 | 2019
Niet te breken
Sander Aarts
06 | 06 | 2019
De verloren dochter
Armando Lucas Correa
11 | 06 | 2019
Het wonderlijke verhaal van de man die van India naar Zweden fietste voor de liefde
Per J Andersson
12 | 06 | 2019
Mijn leven na jou
Katherine Center
13 | 06 | 2019
Zijn banaan
Penelope Bloom
13 | 06 | 2019
Tijden van vuur
Kate Mosse
13 | 06 | 2019
Jij bent de ware
Bella Andre
18 | 06 | 2019
In de stilte van de nacht
Michael Connelly
18 | 06 | 2019
Nooit meer alleen & Een perfecte nacht
Bella Andre
18 | 06 | 2019

Boekerij stories

02 May 2019

De shortlist van de BookSpot Gouden Strop is bekendgemaakt! Deze prijs wordt uitgereikt aan het beste oorspronkelijk Nederlandstalige spannende boek. Wij maken dit jaar met twee boeken kans: 'De witte kamer' van debutante Samantha Stroombergen en 'Genadeschot' van meervoudig Gouden Strop-winnaar Felix Weber. Op 29 mei wordt bekendgemaakt welk boek deze prijs ontvangt.Lees meer

Pages

1 hour 23 min
Uitgeverij Boekerij

Duik dit weekend eens in een mooi boek van Nicholas Sparks! Wil jij kans maken op vijf van zijn boeken?

1 day 1 hour
Uitgeverij Boekerij

Het veertiende en allerlaatste boek met de onvergetelijke Bernie Gunther in de hoofdrol!

1 day 21 hours
Boekerij

De 100ste week @DeBestseller60 voor @haeminsunim https://t.co/pPFeutv0Te

2 days 1 hour
Boekerij

RT @rialeest: Eline in de etalage bij @verkaaikboeken @Deschrijfkamer @Boekerij htt

2 days 1 hour
Boekerij

Een onvergetelijk verhaal, gebaseerd op ware gebeurtenissen,

Achter de schermen