Home Page

Wat je als moderne vader kunt verwachten (en doen!)
Spannende psychologische thriller voor de lezers van M.J. Arlidge en Robert Bryndza
Van de best getrainde militair van de Nederlandse Special Forces!
Wat je als moderne vader kunt verwachten
voor de lezers van M.J. Arlidge en Robert Bryndza
Van de best getrainde militair van Nederland!

Aanbevolen door de redactie

Donkere nacht
S.K. Vaughn

‘Een ijzersterke survivalthriller voor de fans van The Martian en Gone girl. Door een verschrikkelijk ongeluk strandt astronaute May als enige overlevende in een onbruikbaar ruimteschip. Als ze niet snel gered wordt, gaat ze dood. Maar de enige die haar kan helpen, is haar ex-man…’

Roselinde Bouman, acquirerend redacteurLees meer

De huizenruil
Rebecca Fleet

‘Het is tegenwoordig zo makkelijk: even uit je eigen huis naar dat van een volslagen vreemde, en met alle gemakken van dien. Maar wat als het er sterk op lijkt dat degene met wie hebt geruild alles van je weet? Je lievelingsmuziek, je favoriete bloemen? Echt een ijzingwekkend boek…’

Frederika van Traa, acquirerend redacteurLees meer

Leugens en lattes
Lauren Weisberger

‘Emily is mijn favoriete personage uit De duivel draagt Prada. Nu heeft ze haar eigen boek, en wat voor een. Dit is Weisberger op haar best: vol glitter, glamour en gossip. Een heerlijk boek dat je niet wilt missen. Zoals Miranda zou zeggen: That’s all!’

Roselinde Bouman, acquirerend redacteurLees meer

Pages

Verwacht

Verwacht

Nooit meer alleen & Een perfecte nacht
Bella Andre
18 | 06 | 2019
In de stilte van de nacht
Michael Connelly
18 | 06 | 2019
Jij bent de ware
Bella Andre
18 | 06 | 2019
Het verloren meisje
Eve Chase
18 | 06 | 2019
Kill it with kindness
Shahroo Izadi
19 | 06 | 2019
Alleen voor jou
Luke Allnutt
20 | 06 | 2019
Een verliefde vrouw
Judith Lennox
20 | 06 | 2019
Ansichtkaarten uit Griekenland
Victoria Hislop
20 | 06 | 2019
De laatste brief naar huis
Rachel Hore
20 | 06 | 2019
Hou me vast
Lori Nelson Spielman
20 | 06 | 2019
Tussen zussen
Cathy Kelly
20 | 06 | 2019
Villa Magdalena
Santa Montefiore
20 | 06 | 2019
Een handvol geluk
Santa Montefiore
02 | 07 | 2019
Kon ik het maar zeggen
Hannah Beckerman
02 | 07 | 2019
De ketting
Adrian McKinty
09 | 07 | 2019

Boekerij stories

02 May 2019

De shortlist van de BookSpot Gouden Strop is bekendgemaakt! Deze prijs wordt uitgereikt aan het beste oorspronkelijk Nederlandstalige spannende boek. Wij maken dit jaar met twee boeken kans: 'De witte kamer' van debutante Samantha Stroombergen en 'Genadeschot' van meervoudig Gouden Strop-winnaar Felix Weber. Op 29 mei wordt bekendgemaakt welk boek deze prijs ontvangt.Lees meer

Pages

20 hours 55 min
Uitgeverij Boekerij

Berlijn, 1939. Na het overlijden van haar man vlucht Amanda Stenberg met haar twee dochters naar Frankrijk.

1 day 5 hours
Boekerij

RT @WillemBisseling: Precies wat ik schrijf in het hfst over verlof in mijn boek VADER OP KOMST.

1 day 5 hours
Boekerij

Als Willem wandelt met zijn kind is dat 'schattig', als zijn vriendin dat doet 'normaal'

2 days 2 hours
Uitgeverij Boekerij

Ben jij groot fan van MJArlidge maar heb je zijn nieuwste boek nog niet?

2 days 20 hours
Uitgeverij Boekerij

'Met dit boek stap ik uit de schaduw na een carrière van zestien jaar geheimzinnigheid over de dingen die ik heb meeg

Achter de schermen