Home Page

Willem Bisseling - Vader op komst
Wat je als moderne vader kunt verwachten (en doen!)
Spannende psychologische thriller voor de lezers van M.J. Arlidge en Robert Bryndza
Van de best getrainde militair van de Nederlandse Special Forces!
Wat je als moderne vader kunt verwachten
voor de lezers van M.J. Arlidge en Robert Bryndza
Van de best getrainde militair van Nederland!

Top 10

Top 10

Aanbevolen door de redactie

De verloren dochter
Armando Lucas Correa

‘Met De verloren dochter schreef Correa weer een prachtig, hartverscheurend Tweede Wereldoorlogsverhaal. Gebaseerd op een waargebeurd verhaal, over de moeilijke en haast onmogelijke keuzes die ouders moeten maken in tijden van oorlog – en over overleven en de hoop, die er ook in duistere tijden is.’ 

Frederika van Traa, acquirerendLees meer

Lieve John
Nicholas Sparks

‘Als de jonge soldaat John tijdens zijn verlof studente Savannah ontmoet, wordt hij al snel smoorverliefd op haar. Maar zijn verlengde diensttijd zet de relatie onder druk. Sparks is op zijn best in dit prachtige, tedere verhaal, dat succesvol werd verfilmd met Channing Tatum en Amanda Seyfried in de hoofdrollen.

Roselinde Bouman, acquirerendLees meer

De huizenruil
Rebecca Fleet

‘Het is tegenwoordig zo makkelijk: even uit je eigen huis naar dat van een volslagen vreemde, en met alle gemakken van dien. Maar wat als het er sterk op lijkt dat degene met wie hebt geruild alles van je weet? Je lievelingsmuziek, je favoriete bloemen? Echt een ijzingwekkend boek…’

Frederika van Traa, acquirerend redacteurLees meer

Pages

Verwacht

Verwacht

Een handvol geluk
Santa Montefiore
02 | 07 | 2019
Kon ik het maar zeggen
Hannah Beckerman
02 | 07 | 2019
Tribe of mentors
Timothy Ferriss
09 | 07 | 2019
Thuiskomen
Jackie van Laren
09 | 07 | 2019
De ketting
Adrian McKinty
09 | 07 | 2019
Leven met een leugen
Wendy Brokers
10 | 07 | 2019
Miss Communicatie
Astrid Harrewijn
10 | 07 | 2019
Miss Match
Astrid Harrewijn
10 | 07 | 2019
Miss Verstand
Astrid Harrewijn
10 | 07 | 2019
Stockholm Cuisine
Hanna Lindberg
15 | 07 | 2019
Houvast
Harlan Coben
15 | 07 | 2019
Zes jaar
Harlan Coben
15 | 07 | 2019
Haar kers
Penelope Bloom
15 | 07 | 2019
Marilla
Sarah McCoy
16 | 07 | 2019
Jij bent de ware
Bella Andre
16 | 07 | 2019

Boekerij stories

17 June 2019

Samantha Stroombergen heeft dit jaar met haar thriller De witte kamer de BookSpot Gouden Strop gewonnen! Deze prijs wordt uitgereikt aan het beste oorspronkelijk Nederlandstalige spannende boek. Lees meer

Pages

19 hours 51 min
Uitgeverij Boekerij

Heb jij 'Niet te breken' gelezen en wil je graag de auteur ontmoeten?

1 day 17 hours
Uitgeverij Boekerij

Charlie Lewis is het soort jongen dat je je niet kunt herinneren als je hem op de schoolfoto ziet staan.

2 days 23 hours
Uitgeverij Boekerij

'Nooit meer alleen' van Bella Andre is deel 1 van de 'Seattle Sullivans'-serie.

3 days 14 hours
Uitgeverij Boekerij

Petra van Dreumel maakte tijdens haar boekhandelstournee persoonlijke illustraties voor haar lezers!

4 days 23 hours
Uitgeverij Boekerij

Word mentaal onverslaanbaar door de ervaringen en lessen van de Special Forces!

Achter de schermen