Home Page

Willem Bisseling - Vader op komst
Wat je als moderne vader kunt verwachten (en doen!)
Spannende psychologische thriller voor de lezers van M.J. Arlidge en Robert Bryndza
Van de best getrainde militair van de Nederlandse Special Forces!
Wat je als moderne vader kunt verwachten
voor de lezers van M.J. Arlidge en Robert Bryndza
Van de best getrainde militair van Nederland!

Top 10

Top 10

Aanbevolen door de redactie

Donkere nacht
S.K. Vaughn

‘Een ijzersterke survivalthriller voor de fans van The Martian en Gone girl. Door een verschrikkelijk ongeluk strandt astronaute May als enige overlevende in een onbruikbaar ruimteschip. Als ze niet snel gered wordt, gaat ze dood. Maar de enige die haar kan helpen, is haar ex-man…’

Roselinde Bouman, acquirerend redacteurLees meer

De huizenruil
Rebecca Fleet

‘Het is tegenwoordig zo makkelijk: even uit je eigen huis naar dat van een volslagen vreemde, en met alle gemakken van dien. Maar wat als het er sterk op lijkt dat degene met wie hebt geruild alles van je weet? Je lievelingsmuziek, je favoriete bloemen? Echt een ijzingwekkend boek…’

Frederika van Traa, acquirerend redacteurLees meer

Leugens en lattes
Lauren Weisberger

‘Emily is mijn favoriete personage uit De duivel draagt Prada. Nu heeft ze haar eigen boek, en wat voor een. Dit is Weisberger op haar best: vol glitter, glamour en gossip. Een heerlijk boek dat je niet wilt missen. Zoals Miranda zou zeggen: That’s all!’

Roselinde Bouman, acquirerend redacteurLees meer

Pages

Verwacht

Verwacht

Jij bent de ware
Bella Andre
18 | 06 | 2019
Kill it with kindness
Shahroo Izadi
19 | 06 | 2019
Een verliefde vrouw
Judith Lennox
20 | 06 | 2019
Ansichtkaarten uit Griekenland
Victoria Hislop
20 | 06 | 2019
De laatste brief naar huis
Rachel Hore
20 | 06 | 2019
Villa Magdalena
Santa Montefiore
20 | 06 | 2019
Hou me vast
Lori Nelson Spielman
20 | 06 | 2019
Tussen zussen
Cathy Kelly
20 | 06 | 2019
Alleen voor jou
Luke Allnutt
20 | 06 | 2019
Kon ik het maar zeggen
Hannah Beckerman
02 | 07 | 2019
Een handvol geluk
Santa Montefiore
02 | 07 | 2019
De ketting
Adrian McKinty
09 | 07 | 2019
Tribe of mentors
Timothy Ferriss
09 | 07 | 2019
Thuiskomen
Jackie van Laren
09 | 07 | 2019
Miss Match
Astrid Harrewijn
10 | 07 | 2019

Boekerij stories

17 June 2019

Samantha Stroombergen heeft dit jaar met haar thriller De witte kamer de BookSpot Gouden Strop gewonnen! Deze prijs wordt uitgereikt aan het beste oorspronkelijk Nederlandstalige spannende boek. Lees meer

Pages

18 hours 56 min
Uitgeverij Boekerij

'In de stilte van de nacht' van Michael Connelly is deel 21 in de 'Harry Bosch'-serie en deel 2 in de 'Renée Ballard'

18 hours 56 min
Uitgeverij Boekerij

'In de stilte van de nacht' van Michael Connelly is deel 21 in de 'Harry Bosch'-serie en deel 2 in de 'Renée Ballard'

1 day 1 hour
Uitgeverij Boekerij

Winactie 14-06

1 day 1 hour
Uitgeverij Boekerij

Kijk jij ook al zo uit naar dit prachtige boek?

1 day 22 hours
Uitgeverij Boekerij

In het laatste jaar van de Eerste Wereldoorlog volgt een vrouw haar man naar het Drentse platteland.

Achter de schermen