Home Page

Willem Bisseling - Vader op komst
Wat je als moderne vader kunt verwachten (en doen!)
Spannende psychologische thriller voor de lezers van M.J. Arlidge en Robert Bryndza
Van de best getrainde militair van de Nederlandse Special Forces!
Wat je als moderne vader kunt verwachten
voor de lezers van M.J. Arlidge en Robert Bryndza
Van de best getrainde militair van Nederland!

Aanbevolen door de redactie

In de stilte van de nacht
Michael Connelly

‘Wat schrijft Connelly toch fantastisch. Echt een van de weinigen die keer op keer een geweldig boek aflevert, vorig jaar was de nachtploeg nog  Thriller van het Jaar bij VN. Ik ben heel blij met zijn nieuwe personage Renée Ballard – een geweldige partner voor oude rot Harry Bosch!'

Frederika van Traa, acquirerend redacteurLees meer

Mijn leven na jou
Katherine Center

‘Dit is zo’n fijne roman, met heerlijke personages waarvan je het idee hebt dat je ze zo tegen het lijf kunt lopen. Naast alle pijn, verdriet en tegenslag zit er ook heel erg veel humor in dit boek, en moest ik regelmatig hardop lachen.’

Frederika van Traa, acquirerend redacteurLees meer

De verloren dochter
Armando Lucas Correa

‘Met De verloren dochter schreef Correa weer een prachtig, hartverscheurend Tweede Wereldoorlogsverhaal. Gebaseerd op een waargebeurd verhaal, over de moeilijke en haast onmogelijke keuzes die ouders moeten maken in tijden van oorlog – en over overleven en de hoop, die er ook in duistere tijden is.’ 

Frederika van Traa, acquirerendLees meer

Pages

Verwacht

Verwacht

Kon ik het maar zeggen
Hannah Beckerman
02 | 07 | 2019
Een handvol geluk
Santa Montefiore
02 | 07 | 2019
Tribe of mentors
Timothy Ferriss
09 | 07 | 2019
Thuiskomen
Jackie van Laren
09 | 07 | 2019
De ketting
Adrian McKinty
09 | 07 | 2019
Leven met een leugen
Wendy Brokers
10 | 07 | 2019
Miss Communicatie
Astrid Harrewijn
10 | 07 | 2019
Miss Match
Astrid Harrewijn
10 | 07 | 2019
Miss Verstand
Astrid Harrewijn
10 | 07 | 2019
Houvast
Harlan Coben
15 | 07 | 2019
Stockholm Cuisine
Hanna Lindberg
15 | 07 | 2019
Zes jaar
Harlan Coben
15 | 07 | 2019
Haar kers
Penelope Bloom
15 | 07 | 2019
Marilla
Sarah McCoy
16 | 07 | 2019
Jij bent de ware
Bella Andre
16 | 07 | 2019

Boekerij stories

17 June 2019

Samantha Stroombergen heeft dit jaar met haar thriller De witte kamer de BookSpot Gouden Strop gewonnen! Deze prijs wordt uitgereikt aan het beste oorspronkelijk Nederlandstalige spannende boek. Lees meer

Pages

21 hours 12 min
Uitgeverij Boekerij

Heb jij 'Niet te breken' gelezen en wil je graag de auteur ontmoeten?

1 day 18 hours
Uitgeverij Boekerij

Charlie Lewis is het soort jongen dat je je niet kunt herinneren als je hem op de schoolfoto ziet staan.

3 days 32 min
Uitgeverij Boekerij

'Nooit meer alleen' van Bella Andre is deel 1 van de 'Seattle Sullivans'-serie.

3 days 15 hours
Uitgeverij Boekerij

Petra van Dreumel maakte tijdens haar boekhandelstournee persoonlijke illustraties voor haar lezers!

5 days 33 min
Uitgeverij Boekerij

Word mentaal onverslaanbaar door de ervaringen en lessen van de Special Forces!

Achter de schermen