Home Page

Willem Bisseling - Vader op komst
Wat je als moderne vader kunt verwachten (en doen!)
Spannende psychologische thriller voor de lezers van M.J. Arlidge en Robert Bryndza
Van de best getrainde militair van de Nederlandse Special Forces!
Wat je als moderne vader kunt verwachten
voor de lezers van M.J. Arlidge en Robert Bryndza
Van de best getrainde militair van Nederland!

Top 10

Top 10

Aanbevolen door de redactie

Donkere nacht
S.K. Vaughn

‘Een ijzersterke survivalthriller voor de fans van The Martian en Gone girl. Door een verschrikkelijk ongeluk strandt astronaute May als enige overlevende in een onbruikbaar ruimteschip. Als ze niet snel gered wordt, gaat ze dood. Maar de enige die haar kan helpen, is haar ex-man…’

Roselinde Bouman, acquirerend redacteurLees meer

Leugens en lattes
Lauren Weisberger

‘Emily is mijn favoriete personage uit De duivel draagt Prada. Nu heeft ze haar eigen boek, en wat voor een. Dit is Weisberger op haar best: vol glitter, glamour en gossip. Een heerlijk boek dat je niet wilt missen. Zoals Miranda zou zeggen: That’s all!’

Roselinde Bouman, acquirerend redacteurLees meer

De ontdekking
Harlan Coben

‘Eindelijk een nieuwe Coben! En wat is hij weer geweldig spannend en is het onderwerp zo dicht bij huis. Wat zou jij doen als je tienerdochter opeens verdween? Vader Simon gaat op onderzoek uit in De ontdekking en wordt met meer geconfronteerd dan dat hij ooit had kunnen denken.’

Hajnalka Bata, acquirerend redacteurLees meer

Pages

Verwacht

Verwacht

Kill it with kindness
Shahroo Izadi
10 | 03 | 1973
Hou me vast
Lori Nelson Spielman
20 | 06 | 2019
Tussen zussen
Cathy Kelly
20 | 06 | 2019
Alleen voor jou
Luke Allnutt
20 | 06 | 2019
Een verliefde vrouw
Judith Lennox
20 | 06 | 2019
Ansichtkaarten uit Griekenland
Victoria Hislop
20 | 06 | 2019
De laatste brief naar huis
Rachel Hore
20 | 06 | 2019
Villa Magdalena
Santa Montefiore
20 | 06 | 2019
Een handvol geluk
Santa Montefiore
02 | 07 | 2019
Kon ik het maar zeggen
Hannah Beckerman
02 | 07 | 2019
Thuiskomen
Jackie van Laren
09 | 07 | 2019
De ketting
Adrian McKinty
09 | 07 | 2019
Tribe of mentors
Timothy Ferriss
09 | 07 | 2019
Leven met een leugen
Wendy Brokers
10 | 07 | 2019
Miss Communicatie
Astrid Harrewijn
10 | 07 | 2019

Boekerij stories

17 June 2019

Samantha Stroombergen heeft dit jaar met haar thriller De witte kamer de BookSpot Gouden Strop gewonnen! Deze prijs wordt uitgereikt aan het beste oorspronkelijk Nederlandstalige spannende boek. Lees meer

Pages

16 hours 48 min
Uitgeverij Boekerij

'Mijn leven na jou' van Katherine Center is ideaal leesvoer voor de lezers van Rosie Walsh, Nicholas Sparks en Jojo M

1 day 12 hours
Uitgeverij Boekerij

'In de stilte van de nacht' van Michael Connelly is deel 21 in de 'Harry Bosch'-serie en deel 2 in de 'Renée Ballard'

1 day 12 hours
Uitgeverij Boekerij

'In de stilte van de nacht' van Michael Connelly is deel 21 in de 'Harry Bosch'-serie en deel 2 in de 'Renée Ballard'

1 day 19 hours
Uitgeverij Boekerij

Winactie 14-06

1 day 19 hours
Uitgeverij Boekerij

Kijk jij ook al zo uit naar dit prachtige boek?

Achter de schermen