Twee generaties. Twee oorlogen. Twee grote liefdes

Een indrukwekkende roman over familie, kunst en verloren liefde van een veelblovend jong talent.

'Wat een superdebuut: op en top romantisch en heerlijk om te lezen.' Daily Mail


Een ongelooflijk maar waargebeurd verhaal

Op een klein station in India is de vijfjarige Saroo zijn broer kwijtgeraakt. Hij klimt in een treinstel om hem te zoeken, maar raakt per ongeluk opgesloten en komt helemaal alleen aan de andere kant van India terecht. 25 jaar later vindt hij zijn familie terug met behulp van Google Earth.


Nog niet eerder vertaald in het Nederlands

Een vrouw keert met gevaar voor eigen leven terug naar het huis dat ze is ontvlucht...

Ruim 1,1 miljoen boeken van Nora Roberts in Nederland en Vlaanderen verkocht!


Het derde deel van de After-serie

In dit opwindende nieuwe deel van de After-serie dreigen wantrouwen, verraad en familiegeheimen Tessa en Hardin uit elkaar te drijven. Kunnen hun liefde en passie alles overwinnen?

Anna Todd heeft op Wattpad al meer dan een miljard lezers wereldwijd!


Voor de lezers van Nora Roberts en Jodi Picoult

Een koffer vol brieven onthult een liefdesgeschiedenis uit het verleden...

Een heerlijke roman over verlies en vriendschap, liefde en trouw.


De nieuwe Coben

Harlan Coben gaat verder dan ooit tevoren. Wie dacht dat hij met de plotwendingen van Ik mis je of het verpletterende einde van De vreemde op de toppen van zijn kunnen was, wordt overdonderd bij het lezen van De verbeelding.


Het nieuwe boek van Santa Montefiore

Drie vrouwen staan voor belangrijke beslissingen in hun leven, beslissingen die hen ver weg kunnen voeren van Ierlands groene kusten en het kasteel dat hen zo veel jaren heeft verbonden. Is liefde alleen genoeg om de zware tijd die hun te wachten staat het hoofd te bieden?


De nieuwe Kate Mosse!

Engeland 1912. Een jonge vrouw raakt verwikkeld in een moordmysterie.

Niets is wat het lijkt in deze duistere psychologische thriller


Een week in parijs

Fay is nog nooit buiten Engeland geweest. Waarom lijkt ze Parijs dan zo goed te kennen?

Een boeiend verhaal over familie, geheimen en liefde in tijden van oorlog


Zevende deel in de fenomenale Eve Dallas-serie

Inspecteur Eve Dallas is bezig met een onderzoek naar een seriemoordenaar en doet een schrikbarende ontdekking: alle slachtoffers zijn te herleiden anar een datingservice...

J.D. Robb = Nora Roberts


Een indrukwekkend verhaal

Het waargebeurde verhaal van Annette Herfkens die als enige een vliegtuigongeluk overleefde


Het prequel op Het Oude Koninkrijk

In Clariël neemt Garth Nix zijn lezers mee naar een tijd, zes eeuwen vóór de geboorte van Sabriël. Een tijd waarin de basis wordt gelegd voor de gebeurtenissen in Het Oude Koninkrijk.

Een verhaal over zwarte magie en voorbestemming

Clariël
Garth Nix
Prijs: € 9,99

Move over, E.L. James, hier komt Calendar girl!

Een knappe jonge vrouw, een grote schuld van 1 miljoen dollar, een jaar om het terug te betalen.

Voor de lezers van Maya Banks, Jessica Clare, Jennifer Probst, E.L. James, Sylvia Day...


Het tweede deel in de Calendar Girl-serie

Lees alle maanden van de Calendar Girl-serie los of als bundel.

Februari
Audrey Carlan
Prijs: € 1,99

Liefde. Haat. Verraad. Noodlot

Getelde dagen laat de verwoestende werking zien van een gestrand huewelijk. In deze hedendaagse thriller van eigen bodem is de groeiende spanning voelbaar op elke bladzijde.


Het eerste deel van de verslavende Q-serie

De Q-serie is een luchtige, openhartige en vooral romantische trilogie over een Grote Liefde.

Vlot en geestig geschreven, met scherp getekende personages, pittige dialogen en precies de juiste dosis erotiek.

Zin
Jackie van Laren
Prijs: € 12,99

Alle potentie om een klassieker te worden

Een fantasierijk, grappig en ontroerend boek, in een bijzondere vormgeving.

Voor de liefhebbers van Chocolat en Amélie.


Megabestseller in Frankrijk en Duitsland

Een ontroerende roman over de prachtige vriendschap tussen een eenzaam jongetje en een hulpbehoevende oude dame.


Haar kroon wacht... Als zij lang genoeg leeft

Genre-overstijgend fantasy-juweeltje: magie, avontuur, mysterie, romantiek, politieke intriges en geweldige personages zsoals de Rode Koningin.

Wordt verfilmd door Warner Bros met Emma Watson in de hoofdrol


Geschreven door een 15-jarige jongen

Alles wat je altijd wilde weten over je puber, maar waarop je nooit een fatsoenlijk antwoord kreeg.

Puber Leaks
Paul Bühre
Prijs: € 11,99
  • Uitgeverij Boekerij is onderdeel van samenwerkende uitgeverijen Meulenhoff Boekerij